• ~AVE CHAZAR
    (2012-05-13 15:52)
    ...aj-waj gewałt !
  • ~Polon
    (2012-05-13 11:11)
    Rosja to przedziwny kraj.

    Rzadzi nim zbrodniarz wojenny Putin, dorabiaja sie na nim milardow rozni dziwni ludzie a zwykli ludzie klepia biede i sie bardzo z tego ciesza bo im na wodke starcza.
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-05-13 11:30)
    powinien dostać ultimatum od putina miliardy zpowrotem albo zycie wrayu
  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska
    (2012-05-13 13:36)
    tam nic nie zmieniło się od czasów najazdu mongolskiego
    kilku kołchozowych złodziei chce sobie kupić prestiż i klasę
    jeden car jednowładca,pan życia i śmierci,pozwala za darmo oddychać
    a cała reszta szczęśliwa że ma jak pisze poniżej Polon na kartoszki,wódkę i puszkę kawioru od czasu do czasu na święto ludzkiej głupoty i zniewolenia
    Nawet Dostojewski na zesłaniu wychwalał wyższość systemu i kraju który go skazał,na co usłyszał od polskich zesłańców że jest jak pies bity przez swojego pana,a im bardziej bity tym bardziej liże rękę swego kata
    Po prostu turanistyczna mentalność
  • ~polak
    (2012-05-13 15:54)
    Polska to też dziwny kraj parę dni po wyborach łamie się obietnice wyborcze a ludzie nadal Ci ufają. Średnia þaca liczona na ponad 3000 PLN a w zachodnich molochach jest 1200 PLN na rękę, 90 parę procent to katolicy którzy zieją do wszystkich nienawiścią. I mógłbym tak długo
  • ~FSB133
    (2012-05-13 16:50)
    Czy Ta Łajba To Jacht Podwodny !!!???
  • ~kontakton
    (2012-05-13 19:18)
    Nakradł w Rosji a wydaje i żyje sobie jak w raju ...w USA
  • ~pudin
    (2012-05-13 23:25)
    barachło 70 pokolen mieszkało ze swiniami- a tera jachty-do obory wracać pasuje im to jak swini ułańskie siodło
  • ~ozzy
    (2012-05-14 08:36)
    Kosztem milionów ludzi głodujących w Rosji ; ot mi powód do chwały ... :((((((((
  • ~Tyranosaurus
    (2012-05-14 10:29)
    Wielu w Polsce POdobają się te Rosyjskie standardy i wprowadzają je u nas. To że, w XXI w. są tacy faraonowie świadczy o tym, że ludzkość jeszcze nie wyszła ze średniowiecza, albo w ogóle jeszcze nawet do niego nie dotarła. Toż to czyste bałwochwalstwo. Nie zazdroszczę, bo człek musi mieć wieeelkie kompleksy kupując takie monstrualne dziwo. Zastanawiam się tylko kto robi interesy z kimś takim?