• ~ahhh
    (2011-08-21 19:08)
    De Niro jjest z...sty
  • ~Adam Bohynski
    (2011-08-22 01:57)
    Ludzie ! Dajcie spokoj. B. Linda jest mlodszy na zdjeciu, niz kiedy wypil pierwszy kieliszek wodki. No ja nie moge ! Reszta panow, tez powoduje, ze - rece i nogi sie uginaja - Nie robcie - siary - tym gosciom, bo i bez tego musza ciezko pracowac na zycie, wystepujac w glupawych filmach i poddawac sie terapiom z gatunku - Lenin wiecznie zywy - Dziekuje i przepraszam, ale mam juz ich dosyc. AB.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-08-27 10:58)
    gdybym miał tyle kasy na chirurgów plastycznych co oni, albo ponadprzeciętne zdolności obsługi Photoshopa to też bym się nie starzał ...
  • ~Pituś tak miał na imię mój kotek
    (2011-08-24 08:38)
    Zupełnie starre /// klamoty ///
  • ~Bob
    (2011-08-24 09:33)
    no chyba edytor przyjal ze nie starzeje sie ten kogo mozna rozpoznac po latach na zdjeciu :-)
  • ~mimi
    (2011-08-24 08:28)
    Bardzo i to bardzo widac ,że też się starzeją ... hha ha ha
  • ~trzeba się znać na rzeczy niepraktyczne kobiety
    (2011-08-23 09:59)
    ~Kasia2011-08-22 15:01
    ha,ha ktoś ma poważne problemy jeśli nie widzi że nawet przystojni mężczyźnie też się starzeją!

    Wszystko zależy od tego w jakim stylu ktoś urząd sobie mieszkanie, bo jak ktoś lubi antyki w dobrym gatunku, to ma meble, które opierają się upływowi czasu. Takie meble wraz z upływem czasu zyskują swoją historyczną wartość . Pamiętam jak śp. prałat Jankowski żalił się, iż obecnie wszyscy zazdroszczą mu zabytkowych mebli gdańskich, a w 1945r. barbarzyńcy niszczyli je i tylko on znawca rzeczy docenił ich wartość już wtedy.
  • ~bydlaszewski
    (2011-08-22 18:38)
    nocna zmiana i smolensk a ludy jest jaki byl.
  • ~Kasia
    (2011-08-22 15:01)
    ha,ha ktoś ma poważne problemy jeśli nie widzi że nawet przystojni mężczyźnie też się starzeją!
  • ~Lola
    (2011-08-22 17:40)
    Rolex, masz pomroczność jasną. Kto twierdzi ze się nie zestarzeli? Zestrzeli się, ale teraz też wyglądają świetnie.