Źle wykonany tatuaż można poprawić na koszt tatuatora

Coraz więcej Polaków decyduje się na wykonanie tatuażu. Kiedy idą na pierwszą wizytę do salonu, rzadko są jednak świadomi przysługujących im praw. Nie wiedzą między innymi, że w przypadku źle wykonanego wzoru mogą go poprawić na koszt tatuatora, nawet w innym salonie. Gabinetom tatuaży zdarzają się także nadużycia, takie jak żądanie zaliczki bądź pobieranie pełnej kwoty przed zabiegiem.
Tematy:
laser zabieg mężczyzna moda usuwanie tatuaż

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bolo
  2015-08-20 16:38
  Dziwne. Można ludziom wmówić, że łażenie z dziurami w spodniach jest modne (kiedyś tylko lumpy tak się ubierały). Można również wmówić, że dzierganie jest modne (kiedyś to była moda więzienna). Co następne? Może jedzenie mirabelek i szczawiu? A może to, że praca to zfrowie i można pracować do 80 lat?
  0
  zgłoś
 • Kumacz
  2015-08-20 15:54
  TATUAŻYSTY! Analfabeci.
  0
  zgłoś
 • prof.B.Gabka
  2015-08-20 15:39
  Powinniscie rowniez Sz.Panstwo dopisac o tej ciemniejszej stronie tatuazy.Mianowicie,o bardzo duzej liczbie zachorowan na zoltaczke ,jak rowniez cala game chorob wenerycznych(nie tych klasycznych ,a ich mutacji).Wszystko to jest wynikiem braku higieny ,kiepskich farb.
  I jeszcze jedno;Co bedzie jak moda sie zmieni w druga strone???
  0
  zgłoś

Zobacz więcej