Źle wykonany tatuaż można poprawić na koszt tatuatora

19 sierpnia 2015, 12:42
Mężczyzna z tatuażem
Mężczyzna z tatuażem / Shutterstock
Coraz więcej Polaków decyduje się na wykonanie tatuażu. Kiedy idą na pierwszą wizytę do salonu, rzadko są jednak świadomi przysługujących im praw. Nie wiedzą między innymi, że w przypadku źle wykonanego wzoru mogą go poprawić na koszt tatuatora, nawet w innym salonie. Gabinetom tatuaży zdarzają się także nadużycia, takie jak żądanie zaliczki bądź pobieranie pełnej kwoty przed zabiegiem.
Tematy:
laser zabieg mężczyzna moda usuwanie tatuaż

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bolo
  2015-08-20 16:38
  Dziwne. Można ludziom wmówić, że łażenie z dziurami w spodniach jest modne (kiedyś tylko lumpy tak się ubierały). Można również wmówić, że dzierganie jest modne (kiedyś to była moda więzienna). Co następne? Może jedzenie mirabelek i szczawiu? A może to, że praca to zfrowie i można pracować do 80 lat?
  0
  zgłoś
 • Kumacz
  2015-08-20 15:54
  TATUAŻYSTY! Analfabeci.
  0
  zgłoś
 • prof.B.Gabka
  2015-08-20 15:39
  Powinniscie rowniez Sz.Panstwo dopisac o tej ciemniejszej stronie tatuazy.Mianowicie,o bardzo duzej liczbie zachorowan na zoltaczke ,jak rowniez cala game chorob wenerycznych(nie tych klasycznych ,a ich mutacji).Wszystko to jest wynikiem braku higieny ,kiepskich farb.
  I jeszcze jedno;Co bedzie jak moda sie zmieni w druga strone???
  0
  zgłoś

Zobacz więcej