Warszawa

Powrót do San Francisco. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2015

21 stycznia 2015, 07:51
Jednym z najbardziej charakterystycznych motywów, które znalazły swoje odzwierciedlenie w kolekcji jest mozaika cieni towarzyszących powoli zachodzącemu za horyzont słońcu. Gradientowe cienie łączą się w niej z ciepłymi, naturalnymi kolorami. W kolekcji odnajdziemy także kontrastowe akcenty w kolorach ciemnego bordo, czerwieni, szarości, aż po blado niebieskie odcienie.
Jednym z najbardziej charakterystycznych motywów, które znalazły swoje odzwierciedlenie w kolekcji jest mozaika cieni towarzyszących powoli zachodzącemu za horyzont słońcu. Gradientowe cienie łączą się w niej z ciepłymi, naturalnymi kolorami. W kolekcji odnajdziemy także kontrastowe akcenty w kolorach ciemnego bordo, czerwieni, szarości, aż po blado niebieskie odcienie. / Media
W wiosennej kolekcji marka Levi's® powraca do swoich korzeni, do San Francisco. Wpisane w krajobraz oraz historię tego miasta elementy i skojarzenia zainspirowały zespół projektantów podczas tworzenia kolekcji - począwszy od mgły rozciągającej się nad malowniczym horyzontem kalifornijskiej Ocean Beach, poprzez subkultury hipisów i bitników oraz nieustannie rozwijające się nowe technologie.
Tematy:
styl kolekcja mężczyzna Levis wiosna-lato odzież męska

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej