Warszawa

Świąteczna kolekcja Levi's dla mężczyzn

14 listopada 2014, 09:00
Powitaj zimę i wszystkie jej uroki wraz z kultowymi modelami Levi's®, które wzbogaciliśmy ocieplającymi dodatkami. Kolekcja bogata w naturalne kolory i geometryczne wzory Fair Isle osadzona jest w klimacie malowniczej przyrody Parku Narodowego Yosemite. Jego barwny krajobraz zainspirował projektantów podczas tworzenia modeli ubrań na świąteczne dni.
Powitaj zimę i wszystkie jej uroki wraz z kultowymi modelami Levi's®, które wzbogaciliśmy ocieplającymi dodatkami. Kolekcja bogata w naturalne kolory i geometryczne wzory Fair Isle osadzona jest w klimacie malowniczej przyrody Parku Narodowego Yosemite. Jego barwny krajobraz zainspirował projektantów podczas tworzenia modeli ubrań na świąteczne dni. / Media
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - czas kiedy obdarowujemy bliskich prezentami, stroimy choinkę i ozdabiamy dom. Dokładamy wszelkich starań, by nadać temu wydarzeniu wyjątkowego klimatu. W tym sezonie uroku Świąt dopełni kolekcja Levi's Holiday.
Tematy:
moda meska święta boże narodzenie mężczyzna stylizacje Levi’s

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej