Warszawa

G'mix - smartwatch z technologią Bluetooth 4.0 i z muzyką w tle

24 października 2014, 11:10
Założeniem przy tworzeniu kolekcji G-Shock G'mix było przede wszystkim skupienie się na funkcji odtwarzania muzyki. Za sprawą Bluetooth zegarek łączy się ze smartfonem oferując kilka ciekawych możliwości. Specjalny mechanizm oraz rolka przewijająca ( niemal odzwierciedla potencjometr w radiu) pozwalają na sterowanie odtwarzacza muzycznego. Za jej sprawą można regulować głośność czy "przeskakiwać" z utworu na utwór. Przydatną jest również wbudowana technologia Soundcloud , dzięki której zegarek rozpoznaje nazwę wykonawcy wyświetlając ją na ekranie cyferblatu. Dzieje się to bez konieczności sięgania po telefon.
Założeniem przy tworzeniu kolekcji G-Shock G'mix było przede wszystkim skupienie się na funkcji odtwarzania muzyki. Za sprawą Bluetooth zegarek łączy się ze smartfonem oferując kilka ciekawych możliwości. Specjalny mechanizm oraz rolka przewijająca ( niemal odzwierciedla potencjometr w radiu) pozwalają na sterowanie odtwarzacza muzycznego. Za jej sprawą można regulować głośność czy "przeskakiwać" z utworu na utwór. Przydatną jest również wbudowana technologia Soundcloud , dzięki której zegarek rozpoznaje nazwę wykonawcy wyświetlając ją na ekranie cyferblatu. Dzieje się to bez konieczności sięgania po telefon. / Media
Casio nie oszczędza fanów i pasjonatów nowych technologii. Czwarty kwartał tego roku to wysyp rewolucyjnych zegarków od japońskiego producenta. Po debiucie pierwszego na świecie zegarka, który łączy synchronizację naziemną z satelitarną, przyszedł czas na prezentację nowej kolekcji G-Shocków G'mix z synchronizacją Bluetooth 4.0.
Tematy:
muzyka bluetooth G-Shock G'mix soundcloud casio zegarek

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej