Warszawa

Trzy odsłony nowej kolekcji zegarków Lorus

28 lipca 2014, 09:54
Na pierwszy rzut oka proste zegarki - skórzane paski oraz stalowe, okrągłe koperty o przeciętnej średnicy. Jednak wyróżnikiem tych zegarków jest tarcza. Nałożenie na siebie dwóch małych tarczek oraz umieszczenie loga marki w nietypowym dla Lorusa miejscu sprawia wrażenie silnej asymetrii oraz nadaje zegarkom futurystycznego wydźwięku. Nietypowe modele - niszowe, ale wyjątkowe. Zegarki dla tych, którzy nie lubią masywnych i charakterystycznych czasomierzy, ale doceniają ciekawe i unikalne wykończenia.
Na pierwszy rzut oka proste zegarki - skórzane paski oraz stalowe, okrągłe koperty o przeciętnej średnicy. Jednak wyróżnikiem tych zegarków jest tarcza. Nałożenie na siebie dwóch małych tarczek oraz umieszczenie loga marki w nietypowym dla Lorusa miejscu sprawia wrażenie silnej asymetrii oraz nadaje zegarkom futurystycznego wydźwięku. Nietypowe modele - niszowe, ale wyjątkowe. Zegarki dla tych, którzy nie lubią masywnych i charakterystycznych czasomierzy, ale doceniają ciekawe i unikalne wykończenia. / Media
Szczypta zaskoczenia i garść tego, czego fani marki spodziewają się po nowościach od Seiko Watch Corporation. 6 zegarków podanych w trzech różnych stylizacjach - futurystycznej, sportowej oraz casual, to idealne uzupełnieniem męskiej linii zegarków Lorus.
Tematy:
styl mężczyzna moda zegarki trendy Lorus dodatki

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej