Warszawa

Moda męska na letni wypad w dobrym stylu

16 lipca 2014, 12:29
Sezon wiosna/lato 2014 przynosi nowe spojrzenie na modę. To, co króluje na wybiegach i ulicach to przede wszystkim sportowy szyk. Prym wiodą krótkie kurtki, ubrania w dużą kratę, oraz stylizacje z materiałów przypominających jeans. Wśród kolorów widać znaczącą przewagę żywych barw. Królują: dawno zapomniany kobalt, morska zieleń oraz ponownie, w tym sezonie – ciepłe i intensywne, odcienie żółci oraz czerwieni. Pora skomponować własny zestaw na lato – mężczyzna powinien być modny!
Sezon wiosna/lato 2014 przynosi nowe spojrzenie na modę. To, co króluje na wybiegach i ulicach to przede wszystkim sportowy szyk. Prym wiodą krótkie kurtki, ubrania w dużą kratę, oraz stylizacje z materiałów przypominających jeans. Wśród kolorów widać znaczącą przewagę żywych barw. Królują: dawno zapomniany kobalt, morska zieleń oraz ponownie, w tym sezonie – ciepłe i intensywne, odcienie żółci oraz czerwieni. Pora skomponować własny zestaw na lato – mężczyzna powinien być modny! / Media
Czy można pogodzić funkcjonalność, sportowy styl i aktualne trendy? TAK! Marka McKinley przygotowała specjalną kolekcję ubrań dla mężczyzn, idealnych zarówno do miejskich sportów, jak i na wypady w góry z kumplami.
Tematy:
odzież trendy kurtki lato McKinley styl moda meska

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej