Warszawa

5 gadżetów, które musisz spakować na wakacje

7 lipca 2014, 11:07
Jeżeli mamy pochmurny dzień a tym bardziej nie zabraliśmy naszego solarnego plecaka, nie ma obawy. W przypadku wyczerpania baterii z pomocą przyjdzie nam Lepowe Moonstone 6000. Wysoka jakość wykonania, świetna kolorystyka (pięć kolorów) oraz przyzwoite parametry czynią go bardzo przydatnym gadżetem. Oryginalnie zaprojektowany do ładowania smartfonów, spokojnie poradzi sobie z naładowaniem tabletu i/lub aparatu fotograficznego. Podwójny port USB pozwala podłączyć dwa urządzanie na raz, a wskaźnik naładowania poinformuje Cię o tym ile “prądu” zostało w Twojej baterii. Moonstone w zestawie dostarczony jest z kablem mini usb-usb oraz super wygodnym filcowym etui.
Jeżeli mamy pochmurny dzień a tym bardziej nie zabraliśmy naszego solarnego plecaka, nie ma obawy. W przypadku wyczerpania baterii z pomocą przyjdzie nam Lepowe Moonstone 6000. Wysoka jakość wykonania, świetna kolorystyka (pięć kolorów) oraz przyzwoite parametry czynią go bardzo przydatnym gadżetem. Oryginalnie zaprojektowany do ładowania smartfonów, spokojnie poradzi sobie z naładowaniem tabletu i/lub aparatu fotograficznego. Podwójny port USB pozwala podłączyć dwa urządzanie na raz, a wskaźnik naładowania poinformuje Cię o tym ile “prądu” zostało w Twojej baterii. Moonstone w zestawie dostarczony jest z kablem mini usb-usb oraz super wygodnym filcowym etui. / Media
Wakacje to czas, gdy powinniśmy zrobić sobie technologiczny post i odstawić nasze urządzenia mobilne. Większość maniaków nowych technologii nie jest jest jednak w stanie zdecydować się na takie poświęcenie, a na czas wypoczynku ich smartfony stają się kieszonkowym centrum informacji turystycznej, mapą i aparatem fotograficznym. Oto 5 gadżetów, które uczynią wasz telefon jeszcze przydatniejszym.
Tematy:
akcesoria smartfon telefon ładowarka gadżety urlop wakacje plecak

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej