Warszawa

Miejska wiosna i niezapomniane lato w butach CAT

30 stycznia 2014, 11:15
Produkty z nowej kolekcji, jak przystało na słoneczniejszą połowę roku, są wykonane z lekkich i oddychających materiałów. Sezon wiosenny to także ciepłe i zdecydowane kolory oraz luźny styl. W kolekcji nie mogło zabraknąć tego, z czego słynie marka, czyli pierwszorzędnej jakości produktów.
Produkty z nowej kolekcji, jak przystało na słoneczniejszą połowę roku, są wykonane z lekkich i oddychających materiałów. Sezon wiosenny to także ciepłe i zdecydowane kolory oraz luźny styl. W kolekcji nie mogło zabraknąć tego, z czego słynie marka, czyli pierwszorzędnej jakości produktów. / Media
W codziennej bieganinie między pracą, formalnymi spotkaniami a niezobowiązującymi wyjściami do pubu czy klubu, gdy nie zawsze jest czas na powrót do domu i przebranie, docenia się praktyczne rzeczy. Koszula, która się nie gniecie, telefon, którego nie trzeba ciągle ładować, czy wygodne buty, w których bez problemów można przechodzić cały dzień. Caterpillar w swojej najnowszej kolekcji na wiosnę i lato stawia na komfort. Swobodnie i z klasą – tak w dwóch słowach można by scharakteryzować nową kolekcją butów tej marki.
Tematy:
moda mężczyzna lato trendy Obuwie CAT styl wiosna

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej