Warszawa

Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

25 września 2013, 10:07
Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij o podrażnieniach skóry!
Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni °CoolTec prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij o podrażnieniach skóry! / Media
Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. Braun °CoolTec to najnowsza golarka do golenia na sucho.
Tematy:
zarost golarka trymer mężczyzna chłodzenie

Powiązane

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • I am Turecki
  2013-09-25 16:37:51
  Dziękujemy za kryptoreklamę
  0
 • Kapitan
  2013-10-04 23:48:31
  Nie sądzę, żeby to cokolwiek dawało... Golarka to golarka, chodzi o to czy skutecznie i szybko goli, a nie czy chłodzi. Ja mam swoją golarkę panasonica od lat, bez takich bajerów i cały czas jestem z niej zadowolony. Wcześniej miałem Brauna i też dawał radę.
  0
 • kroku
  2013-12-03 13:31:55
  Mam przyjemność testować golarkę w ramach projektu trnd. Jestem nią mile zaskoczony. Świetnie radzi sobie z twardym zarostem. Funkcja aktywnego chłodzenia powoduję, że twarz nie jest zaczerwieniona ani podrażniona po goleniu. Dużą zaletą jest możliwość użytkowania jej pod prysznicem. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu (:
  0
 • Nick
  2014-05-13 15:27:49
  Do chlodzenia satelit i rakietow?
  0

Zobacz więcej