Warszawa

Męska kolekcja River Island na sezon jesienno-zimowy

5 września 2013, 10:15
Najbardziej imprezowa ze wszystkich linii - łączy style młodego pokolenia. Najważniejszym modelem w kolekcji jest pomarańczowy płaszcz, który z impetem i wyraźną kolorystyką wkracza w zazwyczaj stonowaną męską garderobę. Wzory i materiały wybrane zostały tak, by ukazać nieszablonowe podejście River Island do mody ulicznej. Miejskie elementy i akcesoria zdobione są zwierzęcymi motywami i cukierkowymi akcentami kolorystycznymi.
Najbardziej imprezowa ze wszystkich linii - łączy style młodego pokolenia. Najważniejszym modelem w kolekcji jest pomarańczowy płaszcz, który z impetem i wyraźną kolorystyką wkracza w zazwyczaj stonowaną męską garderobę. Wzory i materiały wybrane zostały tak, by ukazać nieszablonowe podejście River Island do mody ulicznej. Miejskie elementy i akcesoria zdobione są zwierzęcymi motywami i cukierkowymi akcentami kolorystycznymi. / Media
W sezonie jesień-zima 2013/2014 River Island łączy klasyczną męską linię z kreatywnym projektanckim sznytem. Najnowsza kolekcja to wyrafinowany szyk, wysoka jakość i dbałość o detale, a przede wszystkim różnorodność.
Tematy:
jesień styl zima trendy mężczyzna moda

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej