Warszawa

Yoko Ono ubierze mężczyzn w stylu Johna Lennona

30 listopada 2012, 10:45
W sklepach Opening Ceremony na całym świecie będzie dostępna ekskluzywna kolekcja męskiej odzieży projektu Yoko Ono. W skład linii zatytułowanej po prostu Fashions for Men wejdą 52 elementy garderoby męskiej, nawiązujące do 18 różnych modowych stylów. Kolekcja, której pierwowzór stanowią szkice z 1969 roku, zainspirowana jest zmarłym mężem artystki i byłym Beatlesem, Johnem Lennonem.
W sklepach Opening Ceremony na całym świecie będzie dostępna ekskluzywna kolekcja męskiej odzieży projektu Yoko Ono. W skład linii zatytułowanej po prostu Fashions for Men wejdą 52 elementy garderoby męskiej, nawiązujące do 18 różnych modowych stylów. Kolekcja, której pierwowzór stanowią szkice z 1969 roku, zainspirowana jest zmarłym mężem artystki i byłym Beatlesem, Johnem Lennonem. / Newspix
Yoko Ono stworzyła limitowaną kolekcję odzieży męskiej, która będzie dostępna w domach handlowych Opening Ceremony. Linia zainspirowana jest szkicami artystki i projektami z 1969 roku stworzonymi z myślą o legendarnym muzyku, Johnie Lennonie.
Tematy:
Lenon Yoko Ono odzież męska

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • cieńki Bolek
    2012-12-02 11:28
    Super. Dotąd chodziłem w samych KUBOTACH , bo nic innego mi nie pasiło.
    0
    zgłoś

Zobacz więcej