Jakie możliwości ma mężczyzna? W co ubrać się na sylwestrowe wyjście? Najbardziej istotną rzeczą jest dopasowanie stroju do rodzaju imprezy, na którą się wybieramy i miejsca, w jakim będzie się ona odbywać. Na imprezę ze znajomymi w górskim domku nie założymy przecież smokingu, a na bale sylwestrowe nie chodzi się w dżinsach. To chyba jasne?
Ale jak to zwykle bywa - łatwiej powiedzieć niż wykonać. Przyjrzymy się więc nieco bliżej możliwościom z jakich możemy skorzystać. Autorem poradnika jest Recman.

Media

Casualowy look. Dla tych Panów, dla których podczas sylwestra liczy się przede wszystkim swobodna atmosfera, zabawa z przyjaciółmi i dobra muzyka, nawet podkoszulek będzie dobrym rozwiązaniem. Neutralny kolor może stanowić doskonałą bazę stroju, którą wystarczy nieco “obudować” by stworzyć dobrą stylizację. Wszelkiego rodzaju bluzy radzimy w sylwestra zostawić w domu, ale dobrym rozwiązaniem jest męski sweter – na guziki lub rozpinany. Będzie bardzo dobrze wyglądać z casualowymi spodniami lub z parą dobrych dżinsów, a t-shirt najlepiej byłoby zastąpić koszulą.

Media

Garnitur lub smoking. W życiu każdego mężczyzny zdarzają się sytuacje, gdy nie należy przedkładać wygody nad elegancję. Jak już wspominaliśmy zbyt swobodny wygląd podczas sylwestra spędzanego na balu, może sprawić, że nie będziemy czuć się zbyt komfortowo. Modowe faux-pas nie są miłe nawet dla facetów.

Biała koszula. Do mody męskiej (na szczęście!) powróciła ostatnio klasyka, a z nią śnieżnobiała męska koszula. Jeżeli chcemy spędzić Nowy Rok, np. w restauracji lub w gronie znajomych, będzie stanowiła doskonały element stroju. Czy to w wersji bardziej eleganckiej z garniturowymi spodniami i marynarką, czy bardziej swobodnej, z podwiniętymi rękawami w zestawie z bawełnianymi spodniami.

Media

Bez względu na to, jaki zestaw wybierzemy na ostatnią tegoroczną imprezę, najważniejsze by odzwierciedlał nasz własny styl. W końcu liczy się, jak nosimy nasze ubrania – czy dobrze na nas wyglądają, jakiej są jakości, czy pasują do pozostałych elementów stroju.