Linia obejmuje trzy modele. Z jednej strony należą do tej samej kolekcji i cechuje je kilka wspólnych mianowników dostrzegalnych w detalach wykończenia, z drugiej zaś każdy jest wyjątkowy i unikalny na swój sposób. Trzonem kolekcji i jednocześnie najbardziej wyróżniającym się zegarkiem jest model RT342EX9. Prezentuje szczególnie modne tej zimy łącznie dwóch trendów - różowego złota oraz granatu. To zestawienie stało się popularne zarówno damskich jak i męskich zegarkach niszowe, ale zdecydowanie wyjątkowe, szczególnie na nadgarstku mężczyzny. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej, pasek skórzany. Chronograf posiada datownik oraz wodoszczelność do 100m.

Materiały Prasowe

Niemniej ciekawy design prezentuje kolejny Lorus - RT315EX9. Z jednej strony elegancki - czarny z elementami złota na tarczy, z drugiej zaś na gumowym, wyżłobionym pasku, delikatnie przypominającym oponę samochodową. Funkcjami w żaden sposób nie odstaje od RT342EX9, niemniej właśnie gumowy pasek oraz wodoszczelność pozwalają na swobodne pływanie w zegarku.

Materiały Prasowe

Ostatnim z prezentowanego trio jest model RT309EX9. Najbardziej "spokojny" i typowy dla chronografów styl. W całości wykonany ze stali szlachetnej , oszczędny w zdobieniach. Jedynie czerwone elementy tarczy urozmaicają wygląd zegarka. Ten model to idealne rozwiązanie dla fanów zegarków, którzy szukają klasycznych, masywnych chronografów bez nadmiernej ilości zdobień.

Materiały Prasowe

Wszystkie zegarki wyposażone są w japoński mechanizm Seiko, wodoszczelność równą 100m oraz datownik.