Jeszcze nie trafił na salonowe półki, a już zdążył zauroczyć swoim designem fanów casualowej mody. Mowa o nowym modelu kultowego zegarka z kolekcji Worldmaster. W listopadzie do tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych linii na świecie dołączy kolejna zegarkowa perełka – Atlantic Worldmaster Diver. Elementem wyróżniającym czasomierz jest z pewnością zintegrowany z kopertą karbowany pasek. To pierwszy w historii Atlantic model z takim rozwiązaniem. Inspiracją dla twórców modelu był ambasador marki Krzysztof Hołowczyc, znany ze swojego zamiłowania do sportowej rywalizacji, jak i z nienagannego, stylowego wyglądu.

Media

Czasomierz charakteryzuje mocny, męski design. Został on osiągnięty dzięki użyciu dużej koperty w rozmiarze 44 mm. Została ona wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L.

Tarczę ochrania wypukłe szafirowe szkiełko z jednostronną powłoką antyrefleksyjną, która redukuje refleksy świetlne, dzięki czemu, widoczne na cyferblacie indeksy są bardzo czytelne. Warto podkreślić, że unikatowy pasek w połączeniu z wodoszczelnością na poziomie 200m oraz zakręcaną koronką, zapewniają bardzo dużą ochronę zegarka przed zalaniem. Jest to ważna informacja dla wszystkich fanów wodnych szaleństw, a zwłaszcza miłośników nurkowania z akwalungiem. Urozmaicenie czarno-srebrnej kolorystyki zegarka stanowią białe i czerwone akcenty widoczne zarówno na tarczy zegarka jak i na pasku.

Worldmaster Driver to doskonała propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią aktywnie spędzać czas i preferują na co dzień, mniej oficjalny, casualowy styl. Czasomierz świetnie sprawdzi się w połączeniu ze sportowymi marynarkami, skórzanymi kurtkami, ciepłymi, wełnianymi swetrami, czy po prostu świetnie skrojoną koszulą. Design i parametry zegarka sprawiają, że przekona do siebie mężczyzn lubiących mocne, wyraziste modele, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się na co dzień i jak podczas zimowych oraz wakacyjnych szaleństw.