Kiedy na zewnątrz robi się chłodniej, a garderoba świeci po lecie pustkami, trzeba wybrać się na zakupy. Większość mężczyzn na samo wspomnienie słowa na „Z” dostaje bólu głowy, ale tym razem stawka jest o wiele wyższa – nie chodzi już o kupno kolejnego t-shirtu z nadrukiem, który sprawdzał się w wakacje. Rzecz w tym, aby wprowadzić do swojej szafy ubrania bardziej stylowe, klasycznie eleganckie, ale nadal utrzymane w klimacie casualowego luzu i swobody.

Najlepiej zacząć od dobrze dobranych spodni. Niestety co często widać na polskich ulicach, mężczyźni wybierają zbyt szerokie nogawki. Nie namawiamy oczywiście do noszenia obcisłych rurek, warto jednak aby spodnie nie przypominały beli materiału, tylko było dobrze dopasowane w biodrach i z nieco węższymi nogawkami. Warto mieć w szafie spodnie w kolorze karmelu i burgundu oraz klasyczne ciemne jeansy.

Kurtki i płaszcze mogą być bardziej na luzie. Modna w tym sezonie ciemnozielona parka sprawdzi się świetnie w deszczowe dni, a cieplejsza budrysówka zastąpi klasyczny płaszcz z pagonami. Warto zainwestować również w ciepłą, puchową kurtkę – jest niezastąpiona w zimę, a obecnie w sklepach (w przeciwieństwie do zeszłego roku) jest ich bardzo duży wybór.

Media

Zestaw nr 1
Kurtka – Wellensteyn/wellensteyn.com, sweter – Navigare/ navigare.com.pl, zegarek – Nixon/Nixon.pl, spodnie - Navigare/ navigare.com.pl, bransoletka – Fosil/fosil.com, buty – Le Chameau/magum.pl.

Media

Zestaw nr 2
Spodnie – Navigare/ navigare.com.pl, bezrękawnik – Navigare/ navigare.com.pl, zegarek – Nixon/Nixon.pl, sweter - Navigare/ navigare.com.pl, buty – Le Chameau/magum.pl, kaszkiet– Navigare/ navigare.com.pl.

Media

Zestaw nr 3
Sweter – Navigare/ navigare.com.pl, kurtka – Wellensteyn/wellensteyn.com, zegarek – Nixon/Nixon.pl, spodnie - Navigare/ navigare.com.pl, szalik– Navigare/ navigare.com.pl, buty – Le Chameau/magum.pl