To krótki poradnik dla niezdecydowanych kobiet oraz mężczyzn, którzy pragną zainspirować swoje partnerki. Jakie gadżety wybraliśmy? Nowoczesne i użyteczne – bo przecież prezent dla niego, musi być maksymalnie funkcjonalny.

1. Kamera sportowa
Posłużą zarówno entuzjastom skoków spadochronowych, jak i wielbicielom weekendowych przejażdżek rowerem. Kamery sportowe są świetnym sposobem na uwiecznienie swoich osiągnięć oraz towarzyszących im emocji.

Media

Wybierajmy kamery wodoszczelne i pyłoodporne. Z opcją nagrywania obrazu w rozdzielczości HD oraz systemem stabilizacji obrazu. W ten sposób zyskamy pewność, że nakręcimy bardzo dobry film, nawet w mocno nieprzewidywalnych warunkach – mówi Krzysztof Rydlak, ekspert ds. produktów w firmie Spy Shop.

Ceny kamer sportowych rozpoczynają się od mniej, niż 300 zł. Taki gadżet z pewnością ucieszy tych, którzy nie mogą obyć się bez aktywności na świeżym powietrzu i chcą dzielić się swoimi sportowymi przeżyciami.

2. Noktowizor
Kto nie chciałby widzieć w ciemności? Z nowoczesnym noktowizorem, to jak najbardziej możliwe. Od razu uprzedzamy – to nie jest super drogi sprzęt dla wybranych. Sprawny i dobrze wykonany noktowizor można kupić już za około tysiąc złotych. A komu przyda się taki prezent?

To przede wszystkim gadżet dla wielbicieli paintball i Air Soft Gun, ale jego zalety docenią też wędkarze łowiący nocą, czy zapaleni myśliwi. Każdy, kto potrzebuje dobrej widoczności po zmroku – mówi Krzysztof Rydlak.

Noktowizor można kupić w formie popularnych gogli na specjalnej uprzęży, ale też jako nowoczesną lornetkę. Rodzaj sprzętu zależy od jego późniejszego zastosowania. Ważne, by wybrać rozsądnie i kupić noktowizor w specjalistycznym sklepie. Najlepiej takim, który oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu optycznego i gwarantuje pełne wsparcie techniczne dla swoich produktów.

3. Rejestrator trasy
W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć przeboju ostatnich miesięcy. Kamery samochodowe biją rekordy popularności, a liczba ich właścicieli rośnie z każdym dniem. Przydatność rejestratorów trasy jest bezdyskusyjna, nic więc dziwnego, że stają się niemal obowiązkowym towarzyszem polskiego kierowcy.

Media

- To obecnie najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed piractwem drogowym. Niektóre jednostki policji już uruchomiły strony internetowe, na które można przesyłać nagrania z udziałem nieprzepisowych kierowców – mówi ekspert ds. produktów w firmie Spy Shop. – Film może też służyć, jako dowód niewinności w przypadku stłuczki i niejasnej sytuacji, czy sprzecznych zeznań uczestników zdarzenia.

Co powinien posiadać dobry rejestrator? Przede wszystkim szeroki kąt widzenia kamery (nie mniej, niż 120 stopni), odporność na wstrząsy, pojemną kartę pamięci, a także solidne mocowanie, które zabezpieczy sprzęt przed oderwaniem się od szyby auta.

4. Mikro kamera w krawacie
Ostatnia propozycja to coś dla mężczyzn marzących o karierze agenta 007. Mikro kamera kamuflowana w krawacie to nietypowy gadżet, ale pomaga w sytuacjach, gdy potrzeba w niezauważalny sposób zarejestrować to, co dzieje się w otoczeniu.

Przykładowo skorzystają z niego dziennikarze polujący na niepowtarzalny materiał lub przedstawiciele zawodów, gdzie trzeba dbać o dobre imię w sytuacji, gdy ktoś próbuje zastraszania lub wręczenia łapówki – mówi Krzysztof Rydlak. To bardzo dyskretny i skuteczny sposób rejestracji zarówno obrazu, jak i dźwięku.

Obiektyw minikamery o średnicy 1 mm jest niewidoczny gołym okiem i z pewnością nie zostanie wykryty przez osoby postronne. Taki prezent bez wątpienia wzbudzi zaciekawienie
i zachwyt każdego mężczyzny.

Więcej gadżetów dla prawdziwych mężczyzn można znaleźć na stronie www.spyshop.pl.