Kolekcja Edifice to połączenie dwóch światów - sportowego z eleganckim. Wyposażenie zegarków to ukłon w kierunku aktywnych osób szukających czegoś więcej aniżeli zwykłego czasomierza . Każdy zegarek posiada chronograf i wodoszczelność minimum 100 metrów. W niektórych modelach znajdziemy również kompas, solar czy wave ceptor.

Media

Wybrane Edifice'y są wstrząsoodporne, co gwarantuje tzw. alpha gel - wypełnienie przestrzeni między mechanizmem, a kopertą zegarka. Z drugiej strony design kolekcji bazuje na stalowych wykończeniach, co nadaje całości elegancji. Kompilacja tych dwóch światów sprawia, że Edifice wyróżnia się nie tylko na półce z zegarkami Casio, ale w świecie zegarków w ogóle.

Media

Od 2010 roku w każdym sezonie kolekcję Edifice uzupełniają kolejne zegarki sygnowane przez Infiniti Red Bull Racing. W 2014 linię wzbogaciło 8 Edifice'ów z logiem IRBR. Ceny zegarków, adekwatnie do wyposażenia wahają się od 750 zł do 2999zł. Najdroższy model - EQW-A1200RB-1AER, to "maszyn" o wyposażeniu idealny nie tylko na wyścigowy tor.

Media

Zegarek jest zasilany słonecznie (solar), posiada wave ceptor, cyfrowy kompas, czas światowy, stoper z pamięcią 10 okrążeń , automatyczny kalendarz oraz klasę wodoszczelności 100m. W całości wykonany ze stali szlachetnej, dodatkowo "uszlachetniony" szafirowym, odpornym na zarysowania szkiełkiem. Spośród ośmiu zegarków Edifice sygnowanych IRBR to właśnie ten model towarzyszy Vettelowi i Riccardo podczas każdego wyścigu.