NOTTING HILL
Nonszalancja, ale z charakterem! Wyszukane detale stylistyczne i zdecydowane zestawienia tkanin dowodzą krawieckiej finezji. Stonowane szarości występują w kontrastującym sąsiedztwie czerni, koloru wielbłądziej sierści i brandy. Główną rolę odgrywają ostre, geometryczne formy. Złocista barwa camelowa doczeka się powrotu z pompą. Nie zabraknie jednak również czystej czerwieni w roli mocnego barwnego kleksa w smutnej i ciemnej porze roku.

Media

Wątkiem przewodnim będzie wzór „kurzej stopki“, który tylko uważny obserwator odróżni od bliźniaczo podobnej pepity. „Kurza stopka” zawojuje męski świat, występując dekoracyjnie na marynarkach, spodniach czy koszulach, ale także jako nadruk na dzianinach i krawatach.

Media

CENTRAL PARK
Kolory tego tematu przywodzą na myśl jesienne listowie. W palecie pojawiają się intensywne barwy rodem z nowojorskiego Central Parku, który jesienią wybucha eksplozją kolorów. Harmonijne ich zestawienie w kolekcji Digel zaowocuje nowymi kolorystycznymi impulsami: ceglasty burgund zbrata się ze szmaragdową zielenią.

Media

Intensywnie atramentowe granaty oraz orzechowy i kawowy brąz wystąpią w towarzystwie czerwonej ochry. Desenie krawatów w odcieniach atramentowego granatu czy burgundzkiej czerwieni będą przekonująco konsekwentne i opanują także marynarki, spodnie i koszule, występując tam w formie subtelnych detali lub całościowych nadruków.

Media