Jedynie 188 numerowanych egzemplarzy, ceniony przez znawców werk, klasyczny a zarazem nowoczesny design, to tylko niektóre z atutów tegorocznej zegarkowej perełki zamykającej obchody
125-lecia historii marki Atlantic. Limitacja i najwyższa jakość czasomierza sprawia, że taka niespodzianka z pewnością na długo zapadnie w pamięci obdarowanego. Sobie również można
sprawić miły prezent…

Worldmaster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii zegarków na świecie. W Polsce od przeszło 60. lat ma wielu sympatyków, którzy pamiętają ją jeszcze z czasów dzieciństwa. Pokoleniowa tradycja kontynuowana jest po dziś dzień, tym jednak razem w bardzo luksusowym wydaniu. Ekskluzywny dostęp sprawia, że nowy model Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Valjoux to nie lada gratka dla fanów szwajcarskich czasomierzy.

Co znajdziemy pod przeszklonym deklem? Mechanizm automatyczny ETA Valjoux 7750, który od czasu jego wynalezienia jest bestsellerem i jednym z najbardziej znanych mechanizmów chronografów. Zbudowany na 25 kamieniach oprócz standardowych funkcji takich jak godziny i minuty posiada stoper, sekundnik, datownik oraz znacznik dnia tygodnia. Model zawdzięcza nowoczesny styl zdecydowanej kolorystyce oraz mocnej, 44 mmm kopercie wykonanej ze stali szlachetnej, wykończonej szafirowym szkiełkiem odpornym na zarysowania.

Media

Zegarek dostępny jest w dwóch odsłonach kolorystycznych: srebrnej wzbogaconej wykończeniem z różowego złota oraz grafitowej. Ten wyjątkowy model z numerem 001 dołączył do kolekcji ulubionych zegarków Krzysztofa Hołowczyca. Znany kierowca rajdowy od 2007 roku jest ambasadorem marki Atlantic. Rodzinną przygodę z linią Worldmaster zapoczątkował ojciec mistrza, który już kilka dekad temu posiadał jeden z czasomierzy tej szwajcarskiej firmy. Cena modelu Atlantic Worldmaster 1888 „ Lusso” Valjoux - 6 999 zł.