Nokaut Skaner
Aplikacja porównywarki cenowej Nokaut. Dzięki niej możesz zeskanować kod kreskowy produktu znalezionego w sklepie i sprawdzić ile kosztuje w innych miejscach. Nokaut Skaner umożliwia również poznanie opinii na temat interesujących towarów oraz zapamiętywać produkty, które cię zainteresowały.
Aplikacja dostępna na iOS i Android

Listonic
To wygodna lista zakupów, dzięki której zawsze będziesz pamiętać co kupić, a twoje wizyty w supermarkecie będą przebiegać szybciej i sprawniej. Dzięki współdzieleniu i automatycznej synchronizacji ty i członkowie twojej rodziny zawsze będziecie wiedzieć co jest potrzebne. Natomiast kategoryzacja produktów według sklepowych alejek pozwoli nie zgubić się w sklepie i łatwo odnaleźć wszystkie produkty.
Aplikacja dostępna na IOS, Android, Windows Phone i BlackBerry

Payback
Aplikacja największego systemu lojalnościowego w Polsce. Dzięki e-kuponom dostępnym w aplikacji będziesz mógł zbierać jeszcze więcej punktów kupując w swoich ulubionych sklepach. Sekcja rabatów pozwoli wymieniać zdobyte punkty na atrakcyjne zniżki niedostępne za pomocą innych kanałów. Dodatkowo będziesz mógł stale kontrolować swoje konto Payback i na bieżąco sprawdzać jego stan.
Aplikacja dostępna na IOS, Android, Windows Phone, BlackBerry,

ToCoMoje
Bardzo prosta aplikacja do przechowywania i segregacji paragonów zakupowych. Możesz pożegnać się ze świstkami papieru i mieć pewność, że już nigdy nie zgubisz paragonu. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu i krótko go opisać (np. wpisując bardziej szczegółowy opis produktu, miejsce zakupu i szczegóły dotyczące gwarancji) by został on zachowany. Aplikacja będzie przechowywać wszystkie zeskanowane paragony i w razie potrzeby pozwoli na szybkie wyszukanie tego potrzebnego.
Aplikacja dostępna na Android (program na IOS i Windows Phone pojawi się w przeciągu paru tygodni)

Alma24
Dzięki aplikacji jednych z największych delikatesów online zamówisz wszystkie zakupy spożywcze z poziomu swojej komórki i na zawsze zapomnisz o chodzeniu do supermarketów. Aplikacja pozwala przeglądać ofertę sklepu w Twoim regionie, stworzyć listę potrzebnych Ci towarów, a następnie zamówić je bezpośrednio z telefonu. Za wszystkie zakupy bezpiecznie zapłacisz również używając jedynie telefonu komórkowego.
Aplikacja dostępna na IOS i Android