W nowej serii golarek wykorzystano innowacyjną technologię HyperFlex. W pełni obrotowa, szeroka głowica pozwala na bardzo płynne przejście do szyi do policzków dostosowując się do naturalnego kształtu twarzy.

Dodatkowo swobodę ruchów oraz bliższy kontakt ze skórą gwarantuje technologia ActiveConture XL – głowice poruszają się z dużą elastycznością zmniejszając możliwość podrażnień. System Dual Track zaprojektowano tak, aby przy pomocy zaledwie kilku ruchów usuwał zarówno długie jak i krótkie włosy.

Media

Innowacyjny kąt nachylenia głowicy oraz ergonomiczny kształt uchwytu powodują, że golarka układa się bardzo naturalnie w ręku zapewniając pełną wygodę podczas golenia nawet w trudnodostępnych miejscach. Zintegrowany trymer pozwoli zadbać o idealne wykończenie linii bokobrodów. Dodatkowo zastosowanie baterii litowej gwarantuje dłuższy czas pracy i szybsze ładowanie, a możliwość mycia głowic pod bieżącą wodą ułatwia zachowanie ich w czystości. Remington HyperFlex doskonale sprawdza się jako element porannej toalety.

Media

Golenie zmienia się dzięki produktom Remington. Szybciej, dokładniej i bez podrażnień – technologia HyperFlex to synonim najlepszego wyglądu i gotowości na wszystko.

Wyjątkowa golarka rotacyjna zapewnia najwyższą jakość golenia, a bateria litowa oferuje czas pracy do 60 minut, z opcją szybkiego, 5-minutowego ładowania. Hyperflex XR1370 zawiera wyświetlacz LED z cyfrowym ekranem wskazującym pozostały czas pracy. W zestawie znajduje się również podstawka ładująca i etui podróżne.