Modele wyposażone są w anatomicznie wyprofilowane wkładki, które dopasowują się do kształtu stopy, a patent Toe Protection chroni Twoje palce nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Nie musisz się tez martwić o stan Twojego obuwia po najcięższej walce z żywiołami, ponieważ szybkoschnące materiały pozwolą Ci łatwo i przyjemnie pozbyć się zabrudzeń, a antybakteryjna wkładka wchłonie wilgoć, dzięki czemu unikniesz brzydkich zapachów. Mimo wszelakich specyfikacji i rozwiązań technicznych, buty te są lekkie i wygodne w noszeniu.

Media

Jednak bezpieczeństwo to nie wszystko. Co to za przyjemność spacerować nadmorską promenadą kiedy lewy but Cię obciera i uwiera, a prawy zsuwa się ze stopy z każdym krokiem. Obok bezpieczeństwa, podstawową wartością marki jest komfort noszenia obuwia. Wykonane z naturalnych materiałów i przyjaznych dla skóry tkanin, są najlepszym kompanem na dłuższe wyjścia czy wieczorny wypad z przyjaciółmi.

Wakacje to czas ciągłych podróży i wypraw w nieznane, a na takie okazje wygodne buty to konieczność i zarazem przyjemność, której nie sposób sobie odmówić.

Nie zawiedziesz się też na sportowym stylu jaki prezentuje letnia kolekcja marki, który jest efektem połączenia praktyczności i letnich trendów, królujących o tej porze roku. Nie traćcie czasu na zbędne dywagacje , bo wakacje już się zaczęły, a każdy dzień to nowa przygoda!