Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych mężczyzn, marka Remington stworzyła pierwszą na świecie serię urządzeń do strzyżenia z zasilaniem litowym, panelem dotykowym i najwyższej jakości technologią cięcia.

Jednym z urządzeń w serii Lithium-Powered jest trymer do nosa i uszu NE3550. To precyzyjne urządzenie do pielęgnacji osobistej przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z okolic nosa i uszu, a także stylizacji zarostu oraz regulowania długości brwi czy baków.

Zaawansowane technologiczne ostrza z powłoką Advanced Ceramic są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie, dzięki czemu gwarantują delikatne, szybkie i dokładne przycinanie włosów. Urządzenie posiada dwie wymienne końcówki – trymer obrotowy do nosa i uszu, a także trymer precyzyjny, który umożliwia strzyżenie brwi, baków oraz usuwanie owłosienia z niewielkich powierzchni ciała. Zabiegi stylizacyjne polegające na skróceniu części owłosienia ułatwi dodatkowo regulowana nakładka grzebieniowa z 5 ustawieniami długości strzyżenia (1-5 mm).

Trymer został wyposażony w innowacyjną baterię litową, która zwiększa jego moc i moment obrotowy, a także wydłuża czas bezprzewodowego działania aż do 220 minut. Ponadto trymera można używać zarówno na sucho, jak i mokro, co sprawia, że jest bardzo wygodny. Bezprzewodowy, łatwy w obsłudze, bezpieczny sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w domu, jak i w podróży.