Łysi mężczyźni są bardziej wpływowi i autorytarni

Posiadacze bujnych czupryn powinni rwać sobie włosy z głowy! Powód? Łysi mężczyźni są postrzegani, jako bardziej dominujący, wysportowani, są również lepszymi przywódcami - twierdzą naukowcy. Według najnowszych badań mają również lepsze perspektywy zawodowe.

wróć do artykułu
  • ~Tarantula
    (2012-10-05 19:12)
    Kompletna bzdura. Przypomnijmy prezydentów USA lub przywódców innych
    państw, teraz i w historii. Silvio Berlusconi wszczepił sobie całą nową
    czuprynę. Lenin był łysy, a Stalin miał bujną czuprynę.
  • ~ff
    (2012-10-05 21:03)
    Hm, mój kochany jest łysy i wymienione cechy posiada. Ale kiedyś miał bujną czuprynę... i nie był inny. Tak więc... stereotypy i schematy do kosza. f
  • ~satyr
    (2012-10-05 21:16)
    Najlepszy łysy to "Łysek z pokładu Idy"-G.Morcinek.

    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/%C5%81ysek_z_pok%C5%82adu_Idy
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2012-10-05 22:44)
    No słyszałes D. Rwij sobie wlosy.. gdzie chcesz. Wg autora (ów) artykuły masz ...ne.
  • ~realista
    (2012-10-06 01:25)
    Śmiech na sali, łysi są dobrze postrzegani tylko Polsce i paru krajach Europ Wschodniej wszędzie budzą raczej uśmiech. Po tym was z resztą poznać łysy łeb i kapuściana gęba i od razu widać że Polak
  • ~Polala
    (2012-10-06 09:08)
    łysi kompletnie nie są w moim typie
  • ~dddd5555
    (2012-10-07 02:56)
    ale macie problemy :) Wczesniej czy póxniej i wam wypadn ... i po problemie :) i dylematach :)
  • ~Psychologia
    (2012-10-08 07:14)
    Wynika to stąd, że łysi muszą sobie po prostu to czymś rekompensować. II nadrabiać sztuczną osobowością. Z braku powodzenia u kobiet znajdują sobie inne zajęcia. Wiem co mówię, przykładowo żeby obalić ten mit przywódca polityk szczyt autorytarności Adolf Hitler nie był łysy.
  • ~Aktor na zdjęciu przypomina mi Jaruzelskiego
    (2012-10-12 09:44)
    Aktor na zdjęciu przypomina mi Jaruzelskiego na tle orła białego, z czasów kiedy powiedział - "Na pytania wszystkich, czy do stanu wojennego musiało dojść, trzeba zdecydowanie i stanowczo powiedzieć wszystkim,że musiało skoro doszło.