Soczyste kolory już kolejny sezon królują na polskich i zagranicznych wybiegach. Klasyczny krój i odważna barwa to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy szukają ciekawych, nieszablonowych połączeń, także na oficjalne spotkania. Błękitne, eleganckie spodnie na kant będą ciekawym pomysłem na przełamanie tradycyjnego, biznesowego look’u, kiedy połączy się je z białą koszulą i czarną marynarką. Nie należy się obawiać nawiązania do stylu marynarskiego, ponieważ co roku jest obowiązującym trendem w letnim sezonie.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>

Łączenie kolorów w stroju nie musi już spędzać snu z powiek. Dopuszczalne są wszelkie zestawienia barw. Na wybiegach królują kontrasty, ale dla mężczyzn ceniących minimalizm i prostotę projektanci proponują także pastele oraz klasyczną czerń i biel. To właśnie białe spodnie okrzyknięte zostały hitem sezonu 2012. Są one idealnym rozwiązaniem na słoneczne, letnie dni. W zależności od dobrania górnej części garderoby i fantazji noszącego, można stworzyć z nimi strój casualowy lub elegancki.

Media

Także spodnie, których kolorystyka inspirowana jest afrykańskimi klimatami, powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Odcienie brązu, ciepły beż czy khaki, w połączeniu z naturalnymi tkaninami sprawią, że mężczyzna w nie ubrany, nie tylko będzie czuł się swobodnie, ale będzie także modnie wyglądał. To właśnie bawełna i len gwarantują wygodę i komfort noszenia spodni w gorące letnie dni. Mężczyźni, którzy cenią sobie wysoką jakość i dobry krój, wybierają spodnie z modnej linii Casual nie tylko do pracy, ale także na wypad za miasto – mówi Robert Jóźwiak, właściciel marki Sempre, od lat produkującej wysokiej jakości spodnie męskie.

Media

Trendy na sezon wiosna/lato już na dobre zagościły we wszystkich sklepach. Pora więc zrobić wiosenne porządki w szafie i ruszyć w zakupowy maraton. Czy będzie to czas szaleństwa intensywnych kolorów, czy raczej zachowawczych, klasycznych połączeń? Decyzja należy do Panów. Ważne jest aby wybrany strój był ubraniem, nie przebraniem.

Media