Top Secret Man spring 2012

Linia office – 3D. Kolekcja przeznaczona dla mężczyzn o wysokiej świadomości mody. Nowoczesność łączona jest z klasyczną elegancję i odrobiną sportu. Dominuje wrażenie prostoty, z mocnym i kontrastowymi akcentami graficznymi, inspirowanymi rysunkiem technicznym.

Media


Formy ubrań są luźne, wygodne, funkcjonalne, z nowoczesnymi i zróżnicowanymi detalami w wykończeniu, jak kontrastowe lamówki, podszewki. Kolorowe powłoki, metaliczne lub matowe wykończenia tkanin. Kolor i efekt 3d w splotach dzianin. Druki cało powierzchniowe oparte na koncepcji mnożenia rzeczywistości: mikro-motywy, które są spikselowane, zmultiplikowane czy zdeformowane .

Niekonwencjonalna gama kolorystyczna bazująca na modnych granatach i szarościach, rozbudowana i wzmocniona została mocnym intensywnym niebieskim i soczystą czerwienią. Mocny kolor jest dodatkowo podkreślony czernią.


Linia casual - Nomadic

Rustykalny, etniczny klimat kolekcji, którego trzon stanowią żywe kolory i na pozór nie pasujące do siebie wzory. Adresatem jest mężczyzna – obywatel świata, podróżnik, globtrotter , zapożyczający to co najlepsze z każdej kultury - zachodniej, afrykańskiej czy azjatyckiej.

Media


Strój wyjątkowo komfortowy, miękki i funkcjonalny. Kurtki o charakterze militarnym oraz inspirowane ubraniami myśliwych , z miękkich, mocno spranych bawełnianych tkanin. Spodnie typu chinos lub o szerszej nogawce wiązane w pasku z duża ilością cięć i kieszeni , luźne koszule z kieszeniami i pagonami. Etniczne motywy o unowocześnionym charakterze powielone i multiplikowane, podkreślone soczystym kolorem. Blokowe, płaskie nadruki, które są odbarwione i jakby wypalone przez słońce.

Paleta barw w duchu „szlachetnego kamuflażu”, której podstawę stanowią naturalne kolory ziemi, sprane khaki kość słoniowa, ciepłe piaskowe beże została pobudzona przez mocne barwy zainspirowane sztuką Afryki i typograficzne motywy.


Troll Man - Spring 2012

Neon

Klimat kolekcji oparty na grze kolorystycznej . Miniaturowe powtarzające się nadruki, geometryczna abstrakcja we wzorach z motywami świetlnymi na ciemnym tle. Kolory bardziej śmiałe, nasycone, łączone blokowo lub w postaci fosforyzujących natężeniem pasków.

Media


Sylwetka o charakterze technicznym, geometrycznym z ostrym z mocnymi elementami mody sportowej. Krótkie kurtki ze stójką i wąskim ściągaczem, odkrytym zamkiem, wodoodporne, przepuszczające powietrze. Koszule z dwustronnych tkanin o kontrastowym kolorze. Swetry w mocnych odcieniach, ze sportowymi symetrycznymi cięciami; wygodne spodnie - dopasowane, z delikatnie opuszczonym krokiem.
Nowe technologie widoczne sa w tkaninach i wykończeniach. Kolorystyka oparta na czerni i ciemnych, ostrych szarościach z akcentem bieli i kontrastujących ze sobą: czerwieni, zieleni, niebieskim, fiolecie i różu..