Pragniemy zakończyć rok 2011 i wkroczyć w nowy, 2012 z rockową siłą. Najnowsza propozycja obejmuje klasyczne, a jednocześnie unikalne koszulki, które dzięki niebanalnym wzorom przedstawiającym najważniejsze gwiazdy rock'n'rolla i ich występy, mogą stanowić perełkę w kolekcji niejednego muzycznego maniaka. Jimi Hendrix, Rolling Stones, Deep Purple, a nawet gwiazdy nowszej historii - Nirvana, The Velvet Underground i Kings of Leon, to tylko niektóre z zespołów, które zainspirowały do stworzenia niezwykle ciekawych kompozycji. Są to artystyczne perełki, które przyciągają wzrok, niejednokrotnie prowokują, należy jednak pamiętać, iż moda nie musi być grzeczna. - powiedział Szymon Bujalski Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska.

Marka Worn By znana jest z wysokiej jakości produktów, których trzon stanowią koszulki utrzymane w stylu retro. Wykonane z najwyższej jakości tkanin, przyciągają wzrok dzięki unikatowym wzorom wykonanym przy użyciu specjalnej, odpornej na zniszczenie techniki nadruku.

Oryginalne projekty powstają dzięki ciągłej współpracy z wybitnymi artystami, muzykami oraz fotografami i uwieczniają największe chwile rockowej historii. Każda z koszulek posiada unikalną przywieszkę przypominającą polaroidowe zdjęcie, na której opisana jest historia nadruku.

W trakcie trwania promocji warto odwiedzić nasz profil na Facebook'u, gdyż jedna z osób zostanie obdarowana przez nas koszulką marki Worn By. - dodaje Szymon Bujalski.