Timex

Timex jest marką pochodzącą z Waterbury w Connecticut, powstałą w XIX w. Dziś firma ta króluje w Azji, jednak niegdyś była liderem na rynku amerykańskim. Ze względu na wyrobioną przez lata opinię wciąż budziszacunek. Obecnie firma Timex współpracuje z popularnymi amerykańskimi markami odzieżowymi, a nowa kolekcja Originals związana z militariami cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród mężczyzn szukających inspiracji w historii.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Casio

W ofercie Casio każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli twoim faworytem jest model z kolekcji Pathfinders, to znaczy, że jestem typem człowieka aktywnego, którego zegarek musi sprawdzać się w każdej sytuacji. Co innego jeśli taki zegarek nosisz do eleganckiego garnituru… wtedy po prostu nie potrafisz się dobrze ubrać i jesteś na straconej pozycji.

Rolex

Rolex to marka chyba najbardziej kojarzona z bogaczami, jednak samo posiadanie Rolexa nie musi od razu dobrze o tobie świadczyć. Najważniejszy jest sposób w jaki go nosisz. Obnosząc się z Rolexem jak ze świętą figurką raczej nie wzbudzisz szacunku i sympatii innych. Rolex to najsilniejsza marka na świecie, powinieneś prezentować go z dumą, a nie "szpanować" nim jak amerykański sprzedawca używanych aut.

IWC

Zegarki marki IWC są wytrzymałe i niezawodne, podobnie jak ich nabywcy. Mężczyźni decydujący się na IWC często mają dylemat, czy nie lepiej kupić słynnego, ale krzykliwego Rolexa. Świadomie wybierają jednak IWC, które bezapelacyjnie kojarzą się z luksusem i klasą.

Patek Philippe

Patek Philippe to zegarki dla „wolnych strzelców” i ludzi mających władzę. Nie bez powodu marka ta nazywana jest królem świata zegarków, jej nabywcy to głównie biznesmeni i magnaci. Dzięki skromnemu wyglądowi zegarki nabierają klasy, a ich właściciele zyskują uznanie i szacunek innych.

Swatch

O nabywcach zegarków marki Swatch można powiedzieć, że znają się na modzie. Często decydują się na nie artyści. Z drugiej strony zegarki te wskazują na uznanie właściciela dla historii. To właśnie marka Swatch w latach 80. ubiegłego wieku przywróciła świetność Szwajcarii wśród producentów zegarków dzięki modelom ultracienkim i dostępnym w kilkudziesięciu kolorach.

Tissot

Tissot jest alternatywą dla mężczyzn niezdecydowanych. Z jednej strony chcieliby mieć zegarek, który pozostałby w ich rodzinie przez lata i był przekazywany z ojca na syna. Jednak z drugiej strony pozostają pod silnym wpływem żony lub matki, dla których zakup drogiego zegarka jest po prostu stratą pieniędzy