Do pracy

  • Atelier Cologne Trefle Pur (423zł)

Pod warunkiem, że twoi koledzy nie przeczytają tego artykułu, będziesz jedynym człowiekiem na ziemi, który używa tej wody. Gorycz owoców cytrusowych, paczula i piżmo. Z pewnością nie jest to woda toaletowa, którą można rozpylać bez opamiętania. Wystarczy kilka kropel, które rozetrzesz na podbródku, szyi i klatce piersiowej. Większa ilość spowoduje, że nie tylko ty i twoi współpracownicy, ale całe biuro przejdzie tym zapachem.

  • Tom Ford Azure Lime (540zł)

Tom Ford po raz kolejny udowadnia, ze jest mistrzem wyrafinowanej i wyluzowanej elegancji. Azure Lime zamknięte w charakterystycznej butelce, to lekko cytrusowy zapach z cięższymi nutami piżma. Dobierz do tego ciemny garnitur i buty zrobione na zamówienie, a z każdego spotkania wyjdziesz zwycięsko.

  • D&G 11 La Force (178zł)

Doskonała mieszanka przypraw i burbonu. Niezwykłości temu zapachowi dodaje nuta ziela angielskiego. Woda polecana szczególnie tym, którzy szukają czegoś nieco odmiennego od zapachów, które na co dzień spotyka się w pracy.

Na wieczorną randkę

  • Van Cleef & Arpels Midnight In Paris (400zł)

Nie daj się zwieść nazwie tych perfum. Przeznaczone są specjalnie dla panów. Bób tonka, rozmaryn i aromat mate zmieszane z nutą kwiatową. Roztarty na szyi i górnej części tułowia zapach będzie odczuwalny przez całą noc i z pewnością dotrwa do porannego śniadania (miejmy nadzieję, że śniadania we dwoje).

  • Dsqaured2 He Wood Rocky Mountain (178zł)

Zapach idealny na wypad z przyjaciółmi. Nie jest ani zbyt męski ani, przesadnie łagodny. Wyczujesz kwiatowe nuty lilii i fiołka z pieprzem. Prostota stanowi urok tej wody.

Spotkanie oficjalne

  • Halston Man (141zł)

Jeśli w ciągu roku uczestniczysz w wielu wydarzeniach, na które musisz założyć czarny krawat, to jest to twoja nowa woda kolońska. Pachnie lepiej jeśli założysz do niej smoking, a dwa razy lepiej jeśli złożysz smoking dwurzędowy.

Nieformalnie/sportowo

  • Jo Malone Sweet Lime & Cedar (423zł)

Wyjątkowo zrównoważona mieszkanka cytrusów, drewna i uspokajającej woni kwiatów. Świetny zapach dla faceta poza pracą lub na urlopie.

  • Burberry Sport (188zł)

Klasyczny zapach piżma i drewna stanowią podstawę tej wody kolońskiej. Do tego orzeźwiające lżejsze nuty grejpfrutów i imbiru. Idealny na wypad na piwo z kumplami.