Michał Szpak – jeden z finalistów programu „X Factor”, a od września uczestnik „Tańca z gwiazdami” – znany jest nie tylko z interesującegowokalu. Już na początku medialnej przygody dał się poznać jako ekscentryk i sceniczna osobliwość. Jego pierwszy kontakt z publicznością był dość bolesny. Okazuje się, że kontrowersje jakie wzbudza ostry makijaż i szpilki na męskich nogach są tak duże, że publiczność nie mogła odmówić sobie skomentowania tego gwizdami. Michał podkreśla, że styl jest przemyślany, anegatywne komentarze nie wiele dla niego znaczą. Odwaga godna pozazdroszczenia, zwłaszcza, że gwiazdor pochodzi z małego Jasła i ma dopiero 21 lat.

Marcin vel Madox, to polski piosenkarz znany głównie z programu „Mam talent”. Jego bardzo charakterystyczna uroda, zamiłowanie dodamskich ubrań i makijażu rozochociły plotkarskie media do rozpisywania się o jego orientacji seksualnej. Prostackie komentarze - najczęściej ad personam - niczego nie zmieniły i są niczym więcej niż wodą na młyn dla tego 22-leteniego, odważnego artysty, którego pierwsza płytazapowiadana jest na jesień tego roku.

22-letni Bill, wokalista zespołu Tokio Hotel, przyzwyczaił się już do porównywania go z kobietą. W rozmowach dla mediów często przyznaje, że podrywają go mężczyźni, którzy po prostu nie mają pojęcia o tym, że nie jest kobietą. Bardzo dziewczęce rysy twarzy i nieodłączny makijaż komentowany jest głównie w kontekście jego preferencji seksualnych. I co komu do tego?