Michał Szpak – jeden z finalistów programu „X Factor”, a od września uczestnik „Tańca z gwiazdami” – znany jest nie tylko z interesującego wokalu. Już na początku medialnej przygody dał się poznać jako ekscentryk i sceniczna osobliwość. Jego pierwszy kontakt z publicznością był dość bolesny. Okazuje się, że kontrowersje jakie wzbudza ostry makijaż i szpilki na męskich nogach są tak duże, że publiczność nie mogła odmówić sobie skomentowania tego gwizdami. Michał podkreśla, że styl jest przemyślany, a negatywne komentarze nie wiele dla niego znaczą. Odwaga godna pozazdroszczenia, zwłaszcza, że gwiazdor pochodzi z małego Jasła i ma dopiero 21 lat.

Marcin vel Madox, to polski piosenkarz znany głównie z programu „Mam talent”. Jego bardzo charakterystyczna uroda, zamiłowanie do damskich ubrań i makijażu rozochociły plotkarskie media do rozpisywania się o jego orientacji seksualnej. Prostackie komentarze - najczęściej ad personam - niczego nie zmieniły i są niczym więcej niż wodą na młyn dla tego 22-leteniego, odważnego artysty, którego pierwsza płyta zapowiadana jest na jesień tego roku.

22-letni Bill, wokalista zespołu Tokio Hotel, przyzwyczaił się już do porównywania go z kobietą. W rozmowach dla mediów często przyznaje, że podrywają go mężczyźni, którzy po prostu nie mają pojęcia o tym, że nie jest kobietą. Bardzo dziewczęce rysy twarzy i nieodłączny makijaż komentowany jest głównie w kontekście jego preferencji seksualnych. I co komu do tego?