godz. 19.31

Szybki prysznic natychmiast postawi cię na nogi po całym dniu pracy. Nie zapomnij o umyciu głowy. Tłuste włosy nie zrobią dobrego wrażenia. W przypadku łupieżu zastosuj olejek chłodzący. To duży komfort nie myśleć o tym, że podczas tak ważnego wieczoru „niepożądane towarzystwo” sypie ci się z czupryny.

godz. 19.38

Kobiety nie przepadają za tym, gdy przyjemną chwilę pocałunku zakłóca im drapanie twardym zarostem po twarzy. Goliłeś się rano i nie widzisz konieczności powtarzania tej czynności? Wysil się i zrób to dla niej. Gładkość twojej cery z pewnością zostanie doceniona.

godz. 19.44

Dokładnie wyszczotkuj zęby. Nie ma nic gorszego niż nieprzyjemny zapach z ust. Miej to na uwadze również w trakcie spotkania i unikaj potraw z czosnkiem czy cebulą. Gumy do żucia szybko odświeżą twój oddech.

godz. 19.47

Nie tylko kobiety uwodzą zapachem. Pokrop ulubioną wodą toaletową skórę za uszami, na karku i nadgarstkach. Zapach utrzyma się przez to dłuższy czas. Pamiętaj o antyperspirancie - dodatkowa ochrona w stresującej sytuacji nie zaszkodzi.

godz. 19.48

Na koniec zadbaj o dłonie. Kobiety to doskonałe obserwatorki, a dla większości z nich męskie ręce są istotnym elementem. Przytnij paznokcie i wetrzyj krem nawilżający. Dotyk gładkiej dłoni będzie delikatny i nie skończy się żadnym oczkiem w pończosze.

godz. 19.50

Została ci jeszcze chwila na zmianę garderoby. W pełni przygotowany możesz wychodzić.