Najpopularniejszym elementem jest zegarek, który bezapelacyjnie dodaje mężczyźnie elegancji. O dobrym guście świadczy jego dobór do okazji, dlatego warto zaopatrzyć się w co najmniej dwa czasomierze. Elektroniczny idealnie pasuje do luźnego stroju codziennego. Na oficjalne okazje odpowiedniejsze są zegarki klasyczne i nie rzucające się zbytnio w oczy.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Okulary przeciwsłoneczne chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, a dodatkowo dodają twarzy tajemniczości. Pamiętaj, żeby przymierzyć kilka modeli i wybrać najkorzystniejszy dla ciebie.

W ostatnim czasie modnym uzupełnieniem stroju są kapelusze. Z jednej strony chronią głowę przed przegrzaniem w upalne dni, z drugiej zaś czynią cię zauważalnym wśród zwykłych przechodniów i sprawiają, że stajesz się wyższy.

Wizytówką mężczyzny może być także zwykły portfel. Przy zakupie zwróć uwagę na rodzaj materiału, pojemność i dopasowanie do twojego stylu.

Obrączki są z reguły zarezerwowane dla osób "zajętych" i przy tym rozwiązaniu należałoby pozostać. Duża ilość pierścieni na męskich palcach jest niekoniecznie dobrze odbierana przez innych.