Wieczorowe botki
Dobrze przylegają do stopy, lekko wystają za kostkę, mają niewielki obcas. Wykonane z czarnej, często błyszczącej skóry. Doskonałe zarówno do garnituru, jak i do zwykłych jeansów.
Oksfordy
Proste, sznurowane, ale zarazem najbardziej klasyczne i pasujące na każdą okazję. Wykonane ze skóry, zamszu lub syntetyczne. Szeroka gama kolorów pozwala na idealne połączenie ze strojem - od oficjalnej czerni, przez szykowny brąz, po ekstrawagancką purpurę.
Buty z naszytym noskiem
Tradycyjne oksfordy z dodatkową dekoracją. Nad palcami umieszczono warstwę skóry z ozdobnym obszyciem, co czyni je bardziej ekskluzywnymi. Stanowią idealne dopełnienie szykownego stroju na specjalne okazje.
Mokasyny
Wsuwane na stopę, pozbawione sznurówek i klamerek. Niegdyś zdobione frędzlami, jednak dziś to już rzadkość. Noszone na eleganckie wyjścia, ale także do stroju sportowego.
Buty z klamrą
Stanowią modyfikację mokasynów i butów z naszywanym noskiem - zamiast sznurówek mają klamrę, a dodatkowy pasek skóry naszyty jest w górnej części buta.
Komentarze(0)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarsze