• ~ewa koby
    (2018-04-04 00:04)
    ewa koby to okrutne stary gudzowaty zabil dziecko do trumny
  • ~analityk
    (2014-11-25 22:50)
    Panu Gudzowatemu skończą się pieniądze i co potem ? Pistolet !!!
  • ~ella
    (2014-11-14 20:29)
    dajcie spokój.
  • ~pytek
    (2014-11-14 09:42)
    To Gudzowaty już nie podróżuje z Kydryńskim?
  • ~hiena
    (2014-11-14 09:32)
    Jaki z niego fotograf. Kasa tatusia zalatwila wszystko
  • ~Drzazga 101
    (2014-11-13 13:38)
    O Matko, TAKĄ dupancję to bym na rękach nosił !
    Hej !-
  • ~nic nie będzie.
    (2014-11-12 07:56)
    ~mam pytanie2014-11-12 07:48
    A co będzie z tą miłością jak kasa po tatusiu się skończy?


    Wtedy będzie młodsza i ładniejsza.
  • ~mam pytanie
    (2014-11-12 07:48)
    A co będzie z tą miłością jak kasa po tatusiu się skończy?
  • ~małe podsumowanie
    (2014-11-12 07:34)
    Gudzowaty tatuś, tego tutaj, to zarobił miliony na pośredniczeniu w handlu gazem z Ruskimi. Jego sukces gospodarczy zakończył się jak Putin zainteresował się sprawą jego udziału w handlu gazem. Odsunięcie Guzowatego nie oznaczyło dla polskich gospodarstw domowych nic dobrego, bo ceny gazu wzrosły za sprawą Waldemara Pawlaka z PSL, który nie podołał negocjacjom, ale szczęśliwie został odsunięty od polskiego życia politycznego po tym jak wynegocjował od Ruskich najwyższe ceny gazu w Europie.
  • ~fajnie
    (2014-11-12 07:23)
    Pamiętam taki film "Pod ostrzałem" tam lokalny dyktator też miał słabość do miss Dominikany.
  • ~MarioTy
    (2014-11-11 20:38)
    Przecież to jest Dominikana, czyli jej rodzinne strony, a nie wycieczki luksusowe.
  • ~eedek
    (2014-11-11 11:08)
    A co? Stać go. A ją stać żeby wytrzymać te 5 lat i wymienić gościa na nowszy model. Po odpowiednim podziale majątku rzecz jasna.
  • ~Marek
    (2014-11-10 16:19)
    Ot zabawy nowobogackich. Jak Ruski! Za 3-4 pokolenia będą normalni i zaczną pouczać innych jako arystokracja :)
  • ~dert
    (2014-11-10 04:47)
    szybko sie starzeja, jak a mlpode to sa ladne, szczegolnie maja ladne pupcie.Nie ma to jak mice tatusia z pieniedzmi, a szczegolnie jego spadek.jak sie ma pieniadze ale wiekjie to mozna zawze kupic kazda miss. choc facet tez jest przystojny
  • ~zwrot
    (2014-11-09 15:19)
    Aleksander skąd wziął te wielkie pieniadze po 1989 roku ?! Z krzyku, że pierwszy milion trzeba ukraść ? To teraz może trzeba zwrócić ?
  • ~ewa koby
    (2014-11-08 23:41)
    doninikanka wie czego chce inne atitiuty polki nie maja szans za bardzo ucywilizowane robota ps gudzowaty zrob szpende la ewa koby w imie wiesz konto znasz ewa koby
  • ~anita
    (2014-11-08 13:53)
    Lepiej by dał trochę grosza na potrzebne operacje dla dzieci niż upływać w luksusie, bo niejedno krotnie ich matki nie mają co do garnka włożyć
  • ~Martha Franck
    (2014-11-08 09:20)
    Nie chciałbym za nic. Brzydki. Fe. Baba go oskubie i fru do ciacha.
  • ~zyta
    (2014-11-08 06:02)
    Ludzie! Skąd w was tyle jadu? Czyżby to wszystko z miłości bliźniego???
  • ~szczęściarz
    (2014-11-07 23:55)
    Sądzicie, że to obrazy szczęścia ? Szczęście jest w nas i między nami. Pieniądze dają większą wolność ale nie kupisz za nie dobrych relacji z innymi ludźmi. Oby się im szczęściło i odczepił się od nich tabloid co wyszperał te zdjęcia.