• ~Araya
    (2014-10-30 11:58)
    A dlaczego żonaty facet i dzieciaty daje jakiekolwiek sygnały że jest zainteresowany inną kobietą??? Skoro Sebastian Parfianowicz mo rodzinę to po co uderza do innej kobiety. To nie Justyna powinna się wstydzić ona nikomu nie robi krzywdy, jest wolna, to facet, który krzywdzi rodzinę i inna kobietę zasługuje na baty. Justynko zawsze będę Cię popierać i trzymaj się dzielnie.
  • ~gość
    (2014-01-10 21:21)
    Justyna straciła mój szacunek. Obiektem jej westchnień nie jest Maciek - który ma dziewczynę w Gdyni - ale żonaty i dzieciaty facet. Albo więc nasza duma i chluba robi sobie kosztem uczuć młodej i ufnej dziewczyny Maćka przykrywką dla swojego świństwa Wstrętna manipulantka A swietoszkowaty Macius jest tchorzem Albo ... kłamcą.
  • ~sss
    (2014-06-10 18:28)
    Taki wstyd, i pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno jacyś idioci postulowali aby zmienić nazwę mojej miejscowości z Kasina Wielka na Justyna Wielka. Brak słów!!
  • ~dorosla kobieta
    (2014-11-26 14:06)
    Uwazam, ze budowanie swojego szczescia na nieszczesciu innych osob zawsze sie msci.Pani Kowalczyk ma 31 lat i powinna to wiedziec .Nie dziwilabym sie gdyby " malolata" wierzyla w bajki zonatego faceta ale dorosla kobieta ??? Pani Kowalczyk chciala budowac rodzine rozwalajac inna ??? Ma dzisiaj smialosc spojrzec w oczy zony i dzieci jej kochanka ??? Nie robmy z tego zachowania poszkodowanego idola !! Zycze Pani Kowalczyk, by w przyszlosci znalazla milosc w ktorej znajdzie szczescie i bedzie mogla byc z siebie dumna !!
  • ~dodom
    (2014-11-29 18:03)
    Ona jest zaslepiona egoistka ktora tylko jak wygrywa czuje sie dobrze a do tego flesze i glamur - paparazzi i dziennikarzy...wowczas mowi do siebie "woow to teraz jestem na topie a tamten mi sie podoba...wszystko mi wolno". Gwiazdy tak maja,Czeslawa Villas npr.
  • ~MV
    (2014-01-10 08:46)
    Wreszcie jakaś normalna para. Tak trzymać Pani Justyno. Życzę wszystkiego dobrego.
  • ~poinformowany
    (2014-06-09 18:08)
    To Sebasjan Parfjanowicz był ojcem tego dziecka
  • ~Jan Michał
    (2014-06-04 11:26)
    Szanowna Pani Justyno- dokonania, osobowość i cechy pokrewne lokują Panią na wysokiej kolumnie naszego czasu !!!
    Głowa do góry wspaniała dziewczyno!!!
  • ~Carlos
    (2015-01-04 19:27)
    Brzydka Ona ,brzydki On a taka piekna miłość
  • ~ceper
    (2014-01-12 08:24)
    p. JUSTYNO dziękujemy za już, teraz czas na życie osobiste, a nieudaczników zazdrosnych trzeba olewać, używać życia całymi garściami bo zasłużyłaś i zapracowałaś na to. HEJ.