• ~mia
  (2013-07-25 09:35)
  Od kiedy Stary Sącz to Podhale ??? Tumay tumanowate!
 • ~Polanski
  (2013-07-24 17:51)
  Bachelor of Arts i finansista? A jaki " Art" on studiował? Polonistykę? Hahahah!!!
 • ~polka
  (2013-07-25 14:05)
  Karolina jaka jest każdy widzi, ani to mądre ani ładne, do ślubu szła pół naga i każdy czy chciał czy nie (w starym sączu) musiał wiedzieć, że wychodzi za mąż. Rodzina Domańskiech to ludzie "na poziomie", szkoda ich...
 • ~Moim zdaniem
  (2013-07-25 09:30)
  Okazuje się, że przyszły mąż aktorki jest człowiekiem sukcesu i z pewnością może sobie pozwolić na zorganizowanie wystawnej imprezy...


  Zielińska zrujnuje go finansowo i przestanie być człowiekiem sukcesu. Ponadto Zielińska jest góralką, zaprosi na wesele klany Córusiów i Synusiów, które przejedzą jego majątek.
 • ~qwert
  (2013-07-25 09:31)
  Bachelor of Arts - to jest odpowiednik licencjatu buhhaha
 • ~Rep
  (2013-07-25 09:43)
  Zielińskie mieszkaja i pochodzą ze Starego Sącza - od kiedy to jest Podhale się pytam ??? Kaśka cały czas podkreśla, że jest górlaką - owszem, ale nie podhalańską! Widziała górala chyba przez okno. Z Karoliną chodziłam do klasy - głupszej dziewuchy nie znam, cały czas podkreślała, że jest siostrą "tej Zielińskiej", za wszelką cenę chce zaistnieć w show biznesie, ale niestety z marnym skutkiem. Pani Helena Domańska - mama Wojtka była nauczycielką j.polskiego a potem zastępca dyrektora, wszysycy wiedzieli, że jej syn studiuje na Harvardzie bo przy każdej okazji o tym mówiła.
 • ~janka
  (2013-07-25 09:53)
  prawo studiował, bachelor of arts - licencjat nauk humanistycznych i artystycznych (absolwent np. prawa, historii)
 • ~Re Rep
  (2013-07-25 11:00)
  Rep2013-07-25 09:43
  Zielińskie mieszkaja i pochodzą ze Starego Sącza - od kiedy to jest Podhale się pytam ??? Kaśka cały czas podkreśla, że jest górlaką - owszem, ale nie podhalańską! Widziała górala chyba przez okno. Z Karoliną chodziłam do klasy - głupszej dziewuchy nie znam,  Pogratulować znamienitych znajomości, a "głupota" kogoś, to jest subiektywna ocena często zawodna i krzywdząca.
 • ~Polanski
  (2013-07-25 12:23)
  ~janka Oj to się mama wykosztowała. Rok prawa na Harvardzie to 56 tys.$ No chyba że dostał pełne stypendium. Dla wybitnie zdolnych. Ale tacy to raczej nie lądują w RUCH-u. Harvard ma ciekawy system naboru. Przyjmują wszystkich z rekomendacji i według poprawności politycznej. Poza tym maja miejsca dla studentów z całego świata. Chcą żeby elity miały trochę kontaktu z innymi kulturami. Dla okrasy przyjmują też paru " Geek-ów". Całe to towarzystwo fajnie się bawi i miesza, a pozycja i wpływy uczelni gwarantują zajmowanie najwyższych stanowisk. Tysiące studentów mniej prestiżowych uczelni ciężko pracują i zdobywają wiedzę, a elita z tego korzysta. Wszyscy o tym wiedzą, ale jest to tajemnica Poliszynela. Typowym przykładem jest Bush Junior. Absolwent Yale. Buhahahahaah!!!
 • ~obywatelka
  (2013-07-26 10:45)
  Ciekawe za ile zamieścili te "rewelacje"o tej rzekomej "GÓRALCE " i tym skromnym finansiście. Rewelacja informacja,chyba mnie rozerwie z dumy. O matka moja, z kim się podzielić w pierwszej kolejności. Żałosny poziom sztuki dziennikarskiej .Może byście informowali o pozytywach, rozwiązaniu konkretnego problemu jak bezrobocie,gdzie są dostępne mieszkania za normalna cenę w miejscowościach gdzie jest praca etc Mdli o książęcych dzieciach,skandalach królewskich i prostytucji Piszcie ożyciu w normalny sposób a nie pierdoły ,dyrdymały i totalne głupoty
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.