• ~ewa_polonia
    (2013-07-11 17:05)
    przeciez Ona tez Czeszka swoj swojego znalazl!!!
  • ~kobieca logika
    (2013-07-11 11:47)
    Ten pan tera a.. tamten pan potem
  • ~Genitaliusz
    (2013-07-11 13:40)
    Ciekawe czy mu słonia już całowała.
  • ~aas
    (2013-07-11 13:48)
    puszczalska
  • ~humberto
    (2013-07-11 15:11)
    Jak potrzebuje to jej nie żałować-to nie MYDŁO !
    Znajdzie dobry"bolec"to se uspokoi,to ne wadi a gilga...
  • ~ŻYD
    (2013-07-12 09:56)
    a kto to ta mlimkowa pewnie jakas z pod latar...
  • ~Polon
    (2013-07-11 10:59)
    Cialo i glos ma super, to jej trzeba przyznac.
  • ~ara
    (2013-07-11 09:41)
    Ta BABA nie wie co chce.Jej sie wydaje,ze jest pieknoscia i madroscia ale daleko jej do tych okreslen.Mlodosc przemija a opinia bedzie na niej ciazyc do konca zycia.Ilu to tych chlopow od odejscia meza miala???.Pasuje jedno slowo niezenzuralne do jej prowadzenia sie!!!
  • ~dibis
    (2013-07-11 11:07)
    Coraz więcej jest artykułów o pospolitych dup.odajkach, które są nieco znane. Co nas obchodzą te *********** które się nudzą ze stałym partnerem i szukają ciągle nowych wrażeń? Tak robią zwierzęta, ale ludzie nie powinni.
  • ~Halinka
    (2013-07-11 11:33)
    U jej boku miejsce powinien zajac kurdupel,prawdziwy Polski patriota ,byly premier a nie jakis tam malo znany Czech .Co prawda kurdupel nie za bardzo by wiedzial co z ta pania robic ale to nie o to chodzi. Najwazniejsze ze ta Pani bylaby w koncu doceniona. i dowartosciowana.!!! Kurdupel przeciez to najwiekrzy po Hofmanie Polski przystojniak,,pewno i nowe zeby by sobie wstawil i zaczal by sie czesac , mniej cmokac,i moze i mniej by sie pocil.Pytanie tylko jak dlugo by ona z nim wytrzymala,ano pewno nie dlugo bo wczesniej czy pozniej by ja oplul i wzial sobie dorodna pisowke albo nowego kota.Czyli wynika z tego ze ona dobrze zrobila.