• ~Kama
    (2015-02-27 09:14)
    Ula bardzo dobrze napisałaś
  • ~bobik
    (2014-05-09 13:41)
    infantylne komentarze. Znam Pana D i wiem że sam pisał wszystkie swoje utwory To bardzo utalentowany satyryk , Dzisiaj niektórym daleko do niego. A GD ma poprostu talent odzidziczył go po swich dziadkach - Jan Kreczmar, Justna Kreczmr, wuj Adam Kreczmar, wuj Zapasiewicz. Zazdrościcie . To skończcie szkoły aktorskie i grajcie, pszcie. Krytykować każdy potrafi
  • ~ula
    (2014-10-26 00:40)
    A NIE UWAŻACIE ŻE GDY UMIERA MATKA ZWŁASZCZA TAK MŁODEMU CHŁOPAKOWI /21/ LAT , TO ŚWIAT OBRACA SIĘ O 180 STOPNI I STOI SIĘ NA ROZSTAJU DROGI I NIE WIE SIĘ DOKĄD IŚĆ. WTEDY POTRZEBA WSPARCIA BLISKIEJ OSOBY - CZY OJCIEC GO WSPIERAŁ.
  • ~StanKo
    (2014-02-20 18:26)
    ..Jedna rzecz jest tu ciekawa...Taka dziwna prawidłowość, że większość tych celebryckich dzieci szuka łatwego chlebka...Nie słyszałem, żeby w w rodzinach Młynarskich, Chajzerów, Pietkiewiczów, Dowborów, Dauszkiewiczów, a ostatnio Wałęsów, Rosattich...dzieci kształciły się na lekarzy, architektów...muzyków, ale nie takich , jak słynna "Partycja Markowska"... ( błąd zamierzony...) Dlaczego np. syn Prof. Religi, już dziś jest znanym kardiologiem...? A ta cała zgraja głąbów i niedouków tylko TV i..."kasa Misiu, kasa..."
  • ~m
    (2013-07-04 11:50)
    Synku Daukszewicza ! Ojciec zap...l na chalturach po calej Polsce abys
    mogl mieszkac w pieknej chatce na Mazurach,abys mogl studiowac aktorstwo,abys szpanowal w miescie.Gdyby ojciec zostal w domu kultury,
    to skonczylbys na zawodowce rolniczej ! A tak masz sie dobrze i nie obrabiaj
    du..y swojemu ojcu ! Fe !
  • ~WAW
    (2013-07-08 17:02)
    Z JAZGOTU PISIOROW WNIOSKUJE, ZE JEGO SATYRA NA PISUAROW I ICH POKURCZA-GURU BYLA TRAFIONA :)))
  • ~czega Jas sie nie nauczy Jan nie bedzie umial!
    (2014-04-14 19:09)
    ~StanKo2014-02-20 18:26 - WLASNIE SOBIE kretynie ODPOWIEDZIALES! Dlatego ze syn religi jest lekarzem bo TAKI MIAL WZORZEC W DOMU!! Mozna wnioskowac ze ty masz kretynski i wyszedl tez kretyn... coz tak sie dzieje. Z czym dziecko obcuje od zawsze to w koncu tez w wiekszosci wypadkow wybiera dla siebie. Moze podobne talenty a moze po prostu OBYCIE z danym zawodem. Jak tata stoi pod budka z piwem to duze prawdopodobienstwo ze syn tez tam SKONCZY cymbale!
  • ~Chłopiec z gitarą
    (2013-07-04 10:44)
    Grzegorz Daukszewicz o ojcu: Było go w domu mniej niż więcej

    Taki jest los syna chłopca z gitarą.
  • ~Kamila twoja fanka
    (2015-02-27 09:12)
    Grzegorz bnardzo lubię kiedy grasz rolę Adama w serialu na dobre i na złe zrubcie tak żeby Wiki czyli Katarzyna Dąbrowska zerwała z tomaszem i żeby była ztobą
  • ~Doświadczona
    (2013-07-04 13:12)
    Zawsze, tego typu wynurzenia dorosłych dzieci, czy współmałżonek, odbieram z politowaniemn. Najważniejsze w relacjach międzyludzkich, także w rodzinie jest to jakim się jest człowiekiem, a nie to, ile czasu się spędza z dziećmi . Ważne są dobre cechy charakteru, ponieważ przede wszystkim, wychowuje się własnym przykładem, a nie prowadzeniem dzieci za rączkę, graniem z nimi w piłkę czy zamienianiem się w starszego kolegę.