• ~tomek
    (2013-06-26 18:35)
    drodzy parafianie, co do kariery Solorza to jesteście w błędzie i na tyle nie świadomi, że nie znacie żródeł powstania jego pseudo majątku! Ktoś tu pisze o błękitnej krwi? Człowieku ciekawe czy potomkowie szpicbródki ją mają! Pamiętajcie, że wszystkie majątki Kulczyka,Niemczyckiego i innych czołowych pseudo milionerów mają korzenie spod paragrafu! Jakie zaszczyty czy zaliczanie się do elit, spojrzenie prawdzie w oczy daje im wiele do myślenia! Ale fakt faktem mają miliony i stać ich na wszystko nawet na to aby było o nich głośno i pochlebnie! Bo żaden prokurator czy nawet inne instytucje prawne nie są w stanie im podskoczyć!!!
  • ~hanka
    (2013-06-27 15:28)
    Pracowity i dobrze wyksztalcony.
    Tak powinna wygladac mloda kadra. Mozna tylko gratulowac panu solarzowi, ze ma takiego syna. Jest nadzieja, ze tego rodzaju elita moglaby miec pozytywny wplyw na rodakow.
  • ~zwani są biznesmenami
    (2013-06-26 14:00)
    d z i e c i UB-eckich pachołków ! !...
  • ~Dorota
    (2014-01-07 21:16)
    Ludzie ,wasz jad was kiedyś zabije.
  • ~zwani są biznesmenami
    (2013-06-27 08:44)
    d z i e c i UB-eckich pachołków ! !
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-06-26 18:06)
    Ukonczenie zarzadzania to zdecydowanei za slabe przygotowanie gdyz powinien skonczyc jakies scisle politechniczne magister, inzynier plus MBA. Co do wyboru narzeczonej to moglby uniknac bledu i pojsc w slady Corki DR. Johanna Kulczyka oraz syna Niemczyckiego i rozkochc w swoim majatku jakas dziewczyne z arystokracji rodowej coby Potomstwo obok miliardow mialo tez i Blekitna Krew a nie jakas plebejsko-fornalsko-parobczanska. Majac tyle miliardow PLN-ow bez trudu zakocha sie w nim po uszy jakas Arystokratka.
  • ~kolos
    (2014-09-21 01:19)
    Nową wybranką młodego biznesmena. No kurde nie rozwalajcie takimi tekstami. Taki z niego biznesmen jak z koziej doopy trąba. Żeby nie dziany tatuś to byłby z niego biznesmen. Zapieprzałby jak większość w fabryce. On jest tam biznesmenem ? No to ciekawe jak on buja tą firmą, ciekawe jak on podpisuje kontrakty, znajduje klientów, no i ciekawe że o nim nic nie słychać jeśli to taki bysmesmien. Pożal się boże. Starego zabraknie to i firma pójdzie w pytę. Pedzio rozpuści to szybciej jak tatuś się tego dorobił, bo mu za łatwo przyszło. Ale i sooorki biznesmenem możecie nazywać kogoś kto się dorobił tej kasy a nie kogos kto czerpie zwyczajnie. żenada ze strony portalu i mimo że tatuś ma łeb do interesów to ogólnie jest tępy bo wychował go na nieroba spadkobiercę i gdy ojca zabraknie to kupa będzie z jego dorobku. Taki ot to byznesmennn bo się pokazał z dziwką czarnulą lecącą na kasę w fajnym girnieturze oj oj :) to ja wolę z ojcem swoim pracować fizycznie, mieć swoją laskę która wiem że nie jest ze mną dla kasy i żyć skromnie ale bez udawania. A synek po gębie widać że pedzio
  • ~hihotek.....
    (2013-07-03 17:47)
    Te rożne artykuły o zaradnych i dobrze wykształconych młodych ludziach funkcjonują trochę tak, jak wentyle bezpieczeństwa! W innym wypadku wszystkie nieudaczne kreatury, których największym osiągnięciem było wypicie wina w 6 sekund poumieraliby na wylewy krwi do mózgu! Muszą kogoś opluć, aby samemu nie widzieć się we właściwym świetle…. zawistnej kreatury! Nie każdy może być milionerem, ale każdy może być poczciwym człowiekiem.
  • ~Remo
    (2013-07-13 04:03)
    Hihotek, LOLO i hanka mają absolutną rację! Zadrościcie, bo ten przystojny młodzieniec skończył trudny i ambitny kierunek - zarządzanie - w dodatku na prestiżowej uczelni! Nie możecie wytrzymać, że młody człowiek świadomie "postawił jednak na karierę zawodową u boku ojca"??? Słowo "jednak" jest tu, nawiasem mówiąc, bardzo ważne. Miał MNÓSTWO innych możliwości, ale JEDNAK wybrał karierę u boku ojca, który traktuje go jak partnera biznesowego!
    Więc może już przestańcie dogryzać, zawistnicy? No, przestańcie dogryzać. To jest BARDZO, BARDZO ambitny, młody człowiek. Sól polskiej ziemi. A jego związek jest pełny szczerej miłości.
    BUAHAHAHAHA :))))))))
  • ~LOLO
    (2013-06-29 10:06)
    WSZYSCY NIEUDACZNICY I BEZROBOTNI SZUKAJĄ HAKÓW NA LUDZI TAK CZY SIAK PRZEDSIĘBIORCZYCH..A TY ROBACZKU CO SKOŃCZYŁEŚ? STÓJKĘ POD BUDKĄ Z PIWEM