• ~Melania
    (2013-06-16 10:24)
    SZACUNEK DLA PANA CEJROWSKIEGO. JEST WSPANIAŁYM POLAKIEM
  • ~Janusz N.
    (2013-06-16 10:46)
    Wspaniały Polak. Ja też mówie won stąd antyPolakom.
  • ~polnus
    (2013-06-16 10:55)
    cejrowski to chamus na sluzbie kleru
  • ~MARIAN
    (2013-06-15 20:53)
    Pan Wojtek głosi mądre i prawe poglądy !!! A pieski szczekają,ale to malutkie pieski,bardzo malutkie i ubożutkie w rozumek.Tak trzymać,Panie Wojtku !
  • ~09windsor@googlemail.com
    (2013-06-14 23:54)
    kazdy katolik ma cos z rycerza ,zakuty leb
  • ~miou
    (2013-06-15 13:40)
    to typowy kryptogej
  • ~GTA
    (2013-06-15 14:03)
    Moja zona bardzo lubi pana Cejrowskiego. Uwielbia ogladac programy przez neigo zrobione. Ja tez uwazam ze pan Cejrowski znalazl ciekawa formule przekonywania ludzi
  • ~pr
    (2013-06-15 13:54)
    Fajny by był gdyby więcej było w nim pragmatycznego prawicowca a nie deklaratywnego katola.
  • ~dhf
    (2013-10-25 19:33)
    POdoba mi sie opowiesc o czerwonym ryju. No i jeszcze zaplacic 3000 zl za to ze sie POwie ze w nocy jest ciemno.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-06-15 12:56)
    Do rzadzacych tez to sie odnosi,zreszta w polityce trudno znalezc ludzi szlachetnych.Skala jednak obludy,ktora jest jeszcze przypieczetowana dzialnoscia sekty religijnej Krk-a,to jest oficjalna strona twarzy PiS-u, a co z tylem ?.PO czy PiS to dla mnie tylko dwie zwalczajce sie frakcje i trudno w nich znalezc atrybuty chrzescijanskie.To co jednak wyprawiali Kaczynscy, a teraz J.Kaczynski i A.Macierewicz to jest sprzeczne z jakakolwiek prawda,klamia rowno jak z nut.Nasze majtki i koszulki nosza a graja dla przeciwnika naszego narodu.
  • ~krzych
    (2016-05-27 16:52)
    Przypomnę wszystkim że ten osobnik dobrowolnie zrzekł się polskiego obywatelstwa i został CZŁONKIEM jakiejś republiki bananowej aby nie płacić podatków w Polsce.
  • ~markiza
    (2013-11-14 06:30)
    jest w polsce trzech katolskich oszołomów wojtek,gowin,terlikowski,jeszcze bez sutanny
  • ~starsza
    (2016-05-28 07:29)
    Oglądam czasami jego programy ze sporym zainteresowaniem,bo są bardzo dobre. Niemniej jednak Cejrowski za oddanie polskiego paszportu z obrzydliwym komentarzem jest dla mnie nikim,mniej niż zerem,depresją.Rodziny i Ojczyzny się nie wybiera.One są przez całe życie. Jak przeczytam gdzieś,że się wypowiada na tematy dotyczące polskiej polityki,to sie we mnie gotuje.
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-05-27 14:12)
    cejrowski na drzewo do swoich , ogony czesać !!
  • ~won wc
    (2013-07-02 19:09)
    autorytet z kibla, tylko jeszcze trzeba spuścić wodę
  • ~bosonoga Conchita
    (2016-05-27 14:16)
    Cejrowski podzielcie swymi bohaterskimi czynami z panem Jarosławem może trochę zacznie myśleć po Bożemu .Tymczasem ciągle jest na etapie zdobywania sprawności harcerskich i jakoś ciągle klapa .
  • ~jojo
    (2013-06-17 00:14)
    do WAW 11:45 - kupi sobie rozwód koscielny, jak Pazura
  • ~miko5
    (2013-06-16 15:17)
    Jedyna wada,to jego pisiorskie poglądy.Nie wiem czy taki tępak,czy to tylko poza..A skoro taki patriota,to czemu nie płaci podatku w Ojczyźnie,tylko przyjął inne obywatelstwo?.
  • ~emeryt z orderem
    (2014-06-25 23:00)
    zzmienianie biegów to byla super zabawa. kupa smiechu. kul !
  • ~Ania
    (2016-05-29 02:20)
    Ciekawe,kiedy p.Cejrowski skonczyl dziennikarstwo,jakos o tym etapie swojego zycia nie wspomina,i skad on biedny czlowiek,dorabiajacy sobie na saksach zdobyl taka fure pieniedzy,ze stac go bylo na wyjazdy np do Ameryki Poludniowe,chyba nie z napisanych przez siebie ksiazek,bo te przeciez pisal juz po powrocie ze swoich wypraw.Hm,ciekawe.