• ~Adela
    (2018-11-01 14:51)
    KATOLICKI WULGARNY CHAM. OSZUST- NIEDOSZŁY DOKTORANT, WYDALONY KARNIE Z WYŻSZEJ UCZELNI KATOLICKIEJ ZA OSZUSTWA.Rozwodnik który porzucił dwie kobiety
  • ~Dktor owski
    (2018-11-01 14:35)
    Przypominam że ten osobnik został usunięty z Katolickiego Uniwersytetu za fałszerstwa jakich się dopuścił w procesie ubiegania się o doktorat.
  • ~ewima
    (2018-07-24 17:20)
    nie mam szacunku do tego faceta bo wszyscy katolicy to fanatycy nie przyjmują innego zdania niż to co mówi największe kłamstwo świata jakim jest religia
  • ~Ko
    (2018-07-22 21:02)
    Palce mozna sobie i po pijaku polamac. Dowody jakies sa? Opowiadac ten koles historyjki umie jak wiemy. Tez robilem mature w tych latach i nikt mnie nie pobil - nawet jak z imrezy wracalem noca to mnie patrol z pieskiem wylegitymowal grzecznie i puscil do domu nic mi nie lamiac.
  • ~ba
    (2018-07-22 20:06)
    nie lubię Ciebie. Jesteś podretuszowanym chamem.
  • ~anan
    (2018-07-22 19:11)
    Lubię jego programy podróżnicze ale pozostałe wypowiedzi nie.Jest pyszałkowaty, skąpy i chciwy ,tak Go oceniam po jego wypowiedziach .Oglądam więc czasami programy podróżnicze ale innych z jego udziałem NIE.
  • ~Tez Wojciech
    (2016-11-09 10:25)
    Cejrowski jest O.K, tylko jego koszule w jego sklepie są trochę za drogie, chodź kupiłem dwie Ringo w kwiatki.
  • ~ewa
    (2016-09-27 07:24)
    Byłam z P.Cejrowski w Meksyku na wycieczce to wspaniały z dużą wiedzą człowiek .jego książki czytam szybko bo dużo w nich ciekawych i mądrych spostrzezen
  • ~sylwia
    (2016-06-21 07:32)
    panie-wojtku-bardzo-podobaja-mi-pana-konkretne-wypowiedzi.brawo.platni-wariaci-nie-rozumieja-do-czego-dalej-doprowadzilby-poprzedni-rzad.mieszkam-za-granica-teraz-jestem-dumna-ze-mamy-takiego-prezydenta-i-rzad.wracamy-do-polski.
  • ~WALDEK STARGARD
    (2016-05-31 17:49)
    PONIEWAŻ JUŻ NIKT GO NIE ZAUWAŻA - TO TERAZ BĘDZIE O JEGO MĘCZEŃSTWIE . BRAWO TY...
  • ~po prostu Polak
    (2016-05-29 18:56)
    Brawo Wojtek.Za odwagię i szczerość.To dzisiaj żadkość ,szczególnie wsśród tzw. celebrytów
  • ~franek
    (2016-05-29 18:24)
    a moze byscie napisali o jego rodzicach, bo to bardzo ciekawy, a przez samego Cejrowskiego ukrywany rozdzial jego historii...
  • ~Ania
    (2016-05-29 02:20)
    Ciekawe,kiedy p.Cejrowski skonczyl dziennikarstwo,jakos o tym etapie swojego zycia nie wspomina,i skad on biedny czlowiek,dorabiajacy sobie na saksach zdobyl taka fure pieniedzy,ze stac go bylo na wyjazdy np do Ameryki Poludniowe,chyba nie z napisanych przez siebie ksiazek,bo te przeciez pisal juz po powrocie ze swoich wypraw.Hm,ciekawe.
  • ~d
    (2016-05-28 22:51)
    i ani słowa o żonie....
  • ~starsza
    (2016-05-28 07:29)
    Oglądam czasami jego programy ze sporym zainteresowaniem,bo są bardzo dobre. Niemniej jednak Cejrowski za oddanie polskiego paszportu z obrzydliwym komentarzem jest dla mnie nikim,mniej niż zerem,depresją.Rodziny i Ojczyzny się nie wybiera.One są przez całe życie. Jak przeczytam gdzieś,że się wypowiada na tematy dotyczące polskiej polityki,to sie we mnie gotuje.
  • ~krzych
    (2016-05-27 16:52)
    Przypomnę wszystkim że ten osobnik dobrowolnie zrzekł się polskiego obywatelstwa i został CZŁONKIEM jakiejś republiki bananowej aby nie płacić podatków w Polsce.
  • ~pijak
    (2016-05-27 14:17)
    Ten z gitarą to może Opużniony ?
  • ~bosonoga Conchita
    (2016-05-27 14:16)
    Cejrowski podzielcie swymi bohaterskimi czynami z panem Jarosławem może trochę zacznie myśleć po Bożemu .Tymczasem ciągle jest na etapie zdobywania sprawności harcerskich i jakoś ciągle klapa .
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-05-27 14:12)
    cejrowski na drzewo do swoich , ogony czesać !!
  • ~Thomas
    (2014-12-09 10:17)
    Szanowny panie Wojtku,
    Tak trzymać!!!