Najsztub zgodził się opowiedzieć o swoich relacjach z kobietami Łukaszowi Jakóbiakowi, autorowi jednego z internetowych talk show.

Dziennikarz zaskakująco szczerze podsumowuje swoje doświadczenia miłosne: Ja słabo przywiązuję się do człowieka! I może z tego powodu mam za sobą szereg bardzo udanych związków.

Zapytany o to, czy kiedykolwiek został zdradzony przez partnerkę odpowiada: Tak, ostatni raz stosunkowo niedawno... Szukałem nawet z tego powodu takiego męskiego gniewu i... nie znalazłem!

Z trudem przychodzi mu nawiązywanie bliższych kontaktów, jednak samotności nigdy się nie bał. Dzieciństwo uwolniło mnie od szukania związków z ludźmi! Takiego strachu przed samotnością... Bo człowiek to jest taki kosmita, który przez przypadek wylądował na planecie, która nazywa się akurat Ziemia - stwierdza w wywiadzie z Jakóbiakiem.

Jestem takim kosmitą, który potrafi żyć samemu i nie cierpi z tego powodu, ale potrafi jednak też żyć z drugą kosmitką. Ja słabo przywiązuję się do człowieka... - dodaje Najsztub.

    

http://youtu.be/3ycU0fyTMQ8