Sołtysik o micie singla: Nie chce się nawet wyjść po chleb

| Aktualizacja:

Wakacyjna udręka, towarzyskie wykluczenie, brak rozmowy i... seksu. To tylko niektóre z minusów życia w pojedynkę, o których w najnowszym numerze "Newsweeka" mówią samotne gwiazdy. Do tego, że wyzwolony i zadowolony singiel to mit przekonuje również Andrzej Sołtysik.

wróć do artykułu
  • ~dojrzały singiel
    (2012-07-21 04:11)
    Jestem singlem od 1980 r i nie zauważyłem u siebie takich zmian o jakich wspomina pan Sołtysik i mogę dodać,że w TVN też zbyt często go nie oglądam.Po prostu mam inne zapatrywanie na to co mnie otacza i czym dysponuję.Mnie tam jest dobrze . Pozdrawiam pnie z powyższego tekstu .
  • ~hehe
    (2012-07-21 08:38)
    Najlepsza baba, to własna graba.
  • ~Bernard
    (2012-07-21 08:39)
    Jestem singlem i jest mi dobrze. Nie wiem dlaczego Pan soltysik tak rzekomo zle to znosi. Mysle, ze moze tom byc efekt pracy w Tusk Vision Network (TVN). Panie Soltysik byle z dala od TVN i Gazety W. a zycie bedzie przyjemniejsze :)
  • ~Wittorio
    (2012-07-21 09:49)
    Pan Sołtysik wygląda mi na smutasa,a bycie singlem to przecież jego wybór.Jeśli mu brakuje domowej atmosfery w gronie gderającej żony i gromadki rozwrzeszczanych dzieciaków, to w czym problem?Nie jest jeszcze starcem,a chętnych płci przeciwnej jest bez liku-do wyboru i koloru.Chcesz sobie bracie pogorszyć to rusz tylek i zacznij dzialać,a właściwie daj się poderwać.
  • ~werabg
    (2012-07-21 10:09)
    ciekawe jak się czuje moich dwóch ulubionych przejrzałych singli jaruś i kubuś
  • ~kler to beł kot
    (2012-07-21 10:29)
    pogadac mozna z kazdym zwierzakiem jest tak samo inteligentne jak człowiek rzekomo inteligentny
  • ~ona
    (2012-07-21 10:58)
    Kolejna forma lansowania się .Najpierw na szczęśliwego singla, teraz na nieszczęsliwego. Wszystko w świetle kamer i za grube pieniądze.
  • ~5hg5
    (2012-07-21 00:39)
    1,5 roku sadzilem sie z byla dziewczyna o prawo do spotykania z dzieckiem po tym jak 9 lat sie nim zajmowalem.
    jaka mam gwarancje ze nastepna nie bedzie chciala zabrac mi dziecka, jezeli bede mial nastepne ???
    mam mieszkanie, firme, zainteresowania, 30 + i pokonczone kontakty ze znajomymi, niewolnikami kredytowymi
    w polsce byle para z przemoca , alkoholem, brakiem pomyslow na zycie uwaza sie za cos lepszego niz osoba bez partnera
  • ~xxx
    (2012-07-21 01:19)
    Taka jest prawda.Zanim poznałem drugą połowę byłem nikim & niczym. Singiel szczęśliwy to kłamca. Pary są rózne,cieszą i kłócą się -> SĄ EMOCJE.