Lis o swojej otyłości: Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur

| Aktualizacja:

Na oficjalnym blogu Tomasza Lisa pojawił się wpis, którym dziennikarz wypowiada wojnę... "Wypowiadam ją brzuchom. Naszym, polskim, piwnym, obwisłym, nieapetycznym, świadczącym o braku troski o siebie, o ciało i o zdrowie, wstrętnym brzuchom" - pisze Lis. 

wróć do artykułu
  • ~7XX
    (2012-05-02 15:59)
    Ty jesteś a nie byłeś. My juz ciebie fałszywcu nie chcemy
  • ~henryk
    (2012-05-02 15:40)
    No to już drugą wojnę wypowiedział, pierwszą PiS-owi...
  • ~pulapka na lisa
    (2012-05-02 18:24)
    czego piszecie o tym wrednym prostaku, nas to wcale nie interesuje...
  • ~Flagellum Dei
    (2012-05-02 17:54)
    Będzie nowa sprawa o obrazę pRezydę:)ta?!!!
  • ~pol
    (2012-05-02 17:04)
    mamy już "małolata" Ibisza, podlota Kupę Powiatową, a teraz Tomcio- Parówa robi się na idola nastolatek ! bezpieczniejsze to niż opluwanie opozycji ??
  • ~ja i ona
    (2012-05-02 16:53)
    "Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur" - I TO ZOSTAŁO...
    Może Lis stracił parę kg ale mentalnie jest dalej odrażającym, spasionym (forsą z naszych podatków), zapuszczonym moralnie i umysłowo knurem.
  • ~Nie dla wszystkich jest to tak oczywiste
    (2012-05-02 16:51)
    Odniosłem wrażenie, że czytam streszczenie jednego z rozdziałów książki pt. "Zwierzenia Narcyza"

    Czekam na skróty kolejnych rozdziałów.
  • ~moon
    (2012-05-02 16:25)
    lis to mentalny knur, wolę ludzi otyłych z moralnością i uczciwością niż takie świnie bez przyzwoitości.
  • ~Jacek
    (2012-05-02 16:16)
    Brawo Panie Tomaszu ;-)
    Za odwagę wypowiedzenia wojny spasionym piwożłopom !!!
  • ~lis
    (2012-05-02 16:07)
    tomus nie sPOdziewalem sie ze przyznasz sie d o czegos co dotyczy ciebie ,ale to ze byle co isz i byle co gadosz ,ale to nie wszystko przezuc sie na samogon radzieci ,daje takiego pawera ze sie w glowie nie miesci ,korzysta juz z niego broneki donek ,to jest dar od tawariszy radzieckich a scislej mowiac od putina ,w darze tez przesyla stringi anodiny zamiast skorki od chleba ,zobaczysz jakie teraz beda sie sprzedawaly twoje programy ,cala POlska bedzie lala w sPOdnie
  • ~Cynik o stoickim usposobieniu
    (2012-05-02 15:56)
    >>Dziennikarz przyznaje, że wylewający się za pasek kałdun, "opinający koszulę bęben" absolutnie nie jest sexy...<<


    Niech ten palant zacznie wreszcie myslec o tym, co mowi, niech naucfzy sie podstaw logiki i gramatyki - bo, jak dotychczas, to "bęben opina mu glowę" jak koszula kałdun i w tym bębnie dudni bezmyslnosc!

    Przeczytajcie raz jeszcze:
    >>Dziennikarz przyznaje, że wylewający się za pasek kałdun, "opinający koszulę bęben" absolutnie nie jest sexy...<<

    Myslenie ma - jak wiadomo - kolosalna przyszlosc, natomiast przyszlosc Lisa skonczyla sie juz dawno!!!
  • ~Polok
    (2012-05-02 15:48)
    No to idę zjeść czekolade i popije piwem. Potem sie położe na 2 godzinki. By
  • ~marek
    (2012-05-02 15:44)
    Superek. Jak patrze na ludzi otylych a mlodszych ode mnie, to chce mi sie smiac i plakac jednoczesnie. W wiekszosci swiadczy to o ich lenistwie. Grubas to twarz mamony a nie ludzkosci. Nie chce mi sie nawet myslec o kobietach kochajacych brzuchy swoich partnerow. Ble!
  • ~emi
    (2012-05-02 15:30)
    przepraszam ale nie zgadzam się z Panem Lisem sex z panem który ma brzuszek jest o wiele bardziej przyjemny sorry może to nieapetycznie wygląda ale ma swoje zastosowanie .
  • ~Darek
    (2012-05-02 19:01)
    zapomnial dodać że jest i byl cynikiem, obłudnikiem, kłamcą i nie spełnia kryteriów uczciwego dziennikarza
  • ~ax
    (2012-05-02 15:10)
    ty jestes raczej wietrzem. Knur ma jaja!!
  • ~arma
    (2012-05-02 15:05)
    ten opis można również zastosować do osobowości :)
  • ~baca
    (2012-05-02 14:55)
    taki kundel- to nawet może do lustra patrzeć.
  • ~nemo
    (2012-05-02 14:53)
    SYFIlis! to tyle w syfilisowskim temacie.
  • ~konrad
    (2012-05-02 14:46)
    Lisa kompromituje głowa a nie brzuch!