Lis o swojej otyłości: Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur

| Aktualizacja:

Na oficjalnym blogu Tomasza Lisa pojawił się wpis, którym dziennikarz wypowiada wojnę... "Wypowiadam ją brzuchom. Naszym, polskim, piwnym, obwisłym, nieapetycznym, świadczącym o braku troski o siebie, o ciało i o zdrowie, wstrętnym brzuchom" - pisze Lis. 

wróć do artykułu
  • ~RIMET
    (2012-05-02 08:08)
    ALE OTYLOSCI MORALNEJ NIE POZBEDZIE SIE NIGDY...ZAWSZE BEDZIE CZERWONYM KNUREM...
  • ~HEH?
    (2012-05-02 08:11)
    A CZY POLACY PODZIEKOWALI JUZ JAROSLAWOWI KACZYNSKIEMU ZA WYNALEZIENIE GRILLA??
  • ~:))
    (2012-05-02 08:12)
    Lis ty byłeś odrażającym, zapuszczonym, spasionym knurem, a PISuary będą nimi do końca swojego żywota :)))
  • ~..
    (2012-05-02 08:18)
    Ciągle jest
  • ~Nic się nie zmieniło
    (2012-05-02 09:21)
    Lis o swojej otyłości: Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur


    I nic się nie zmieniło, bo obleśność, to stan umysłu, a nie powierzchowność.
  • ~ziut
    (2012-05-02 09:48)
    Lis sie kompromituje na rzecz PO !!!
  • ~MOHER
    (2012-05-02 09:49)
    NO TERAZ FIZYCZNIE WYGLĄDA DOBRZE,ALE NADAL JEST ODRAŻAJĄCY INTELEKTUALNIE...
  • ~Gruby Bronek
    (2012-05-02 09:54)
    Jaki Lis taka PO, jaki Tomek, taki Donek
  • ~xxx
    (2012-05-02 09:56)
    Ten pęd do doskonałości tłumaczy napady złości na niePOlszewickich polityków.
    Facet stale pod ciśnieniem to starczy,ze pogada z kimś kogo nie lubi...
  • ~Iwona
    (2012-05-02 09:59)
    Czyli teraz facet jest sam dla siebie sexy? Odrażające!
  • ~fox
    (2012-05-02 10:01)
    Takim już ... POzostaniesz !!!
  • ~nik
    (2012-05-02 10:04)
    PiSiory zawsze beda knurami czyli polowa Polakow to miesozerne swinie
  • ~Mocarz
    (2012-05-02 10:08)
    A co z mięśniem języka? Kiedy szanowny pan redaktor skróci go sobie o 1/3?
    Gdzie honor?
  • ~drf
    (2012-05-02 10:10)
    Czy ten osobnik nie rozumie, ze najbardziej odrazajacy jest jego sposob uprawiania zawodu ? To jeden z grupy propagandystow, ktorzy zniszczyli swiadomie opinie o zawodzie dziennikarza. Zapomnial o etyce.. manipulacja i propaganda to dla niego jedyne sposoby dzialania. Obchodze toto szerokim lukiem...
  • ~przedstawiciel opinii społecznej
    (2012-05-02 10:12)
    Lis o swojej otyłości: Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur

    Lis zlicza sam siebie do elity opiniotwórczej, wiec taki obraz siebie stworzył i opinia społeczna podziela jego pogląd.
  • ~ups
    (2012-05-02 10:16)
    Zgadzam sie z jednym egocentryczny wujcio mający prawdopodobnie jakiejś mezaliansy ze slużbami, propagandysta III Rp układu postżydokomuny
  • ~KOPARA2000
    (2012-05-02 10:17)
    I TAK TE KNUR W NIM POZOSTAŁ
  • ~gość
    (2012-05-02 10:18)
    Prędzej można mu wybaczyć "spasiony brzuch" jak jego niewybaczalny serwilizm do partii tzw. "lewicowych" ( nie są w żadnym stopniu lewicowymi ) i bezkompromisowe, bezkrytyczne nastawienie anty pisowskie, brak dziennikarskiej bezstronności i uczciwości. Nadaje się do Trybuny Ludowej - ale już jej nie ma pozostała tylko Trybuna
  • ~Ela
    (2012-05-02 10:19)
    ty głupiutki człowieczku popierający przekrętów tuska
  • ~Donald
    (2012-05-02 10:19)
    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej oraz afery inwigilacji internetowej (ACTA).

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia.