Lis o swojej otyłości: Byłem odrażający. Zapuszczony, spasiony knur

| Aktualizacja:

Na oficjalnym blogu Tomasza Lisa pojawił się wpis, którym dziennikarz wypowiada wojnę... "Wypowiadam ją brzuchom. Naszym, polskim, piwnym, obwisłym, nieapetycznym, świadczącym o braku troski o siebie, o ciało i o zdrowie, wstrętnym brzuchom" - pisze Lis. 

wróć do artykułu
  • ~Hahaha
    (2014-06-02 10:30)
    Dieta dla nienormalnych ludzi roslinki sa pasza dla zwierzat nie czlowieka. My jestesmy miesozercami a roslinki mozemy traktowac jako przyprawe do mieska. Roslinki nie moga byc podstawa zywienia dla czlowieka bo jest to strasznie niezdrowe. Poczytajcie ludzie biochemie to dowiecie sie co jest bardziej wartosciowym pozywieniem dla nas.
  • ~Paw królowej
    (2012-05-06 17:06)
    był knurem tłustym, a teraz jest knurem szczupłym. Ryj ma mimo wszystko podobny
  • ~LK.
    (2012-05-06 17:04)
    Sami jadowici inernauci.
  • ~kwi kwi
    (2012-05-06 14:30)
    brzucha kura może się POzbył,
    ale świński ryj POzostał !!!
  • ~donek
    (2012-05-06 10:40)
    Nie knurem tylko świnią.
  • ~Zenek Zielonogorski
    (2012-05-06 10:22)
    Pospolity chlop z prowincji.
  • ~gość
    (2012-05-04 07:03)
    Rzeczywiście, ważny jest wygląd zewnętrzny ale wydaje się być ważniejszy wewnętrzny. Aten jest u bohatera artykułu bardzo brzydki i co gorsze -nie da się go naprawić dietą
  • ~?./
    (2012-05-03 22:01)
    Zeby byc knurem trzeba miec jaja. Ty jestes PO-s-PO-litym wieprzem na tuczu ...
    karle dziennikarstwa.
  • ~pit
    (2012-05-03 21:09)
    Zyczę tobie abyś został tym knurem na zawsze.
  • ~zojka
    (2012-05-03 19:55)
    Lisie - ale ty zawsze będziesz odrażający. I to nie z powodu wyglądu, chłopie !
  • ~gruba
    (2012-05-03 18:41)
    zebys sie nie zesral Lisie. Sam jestes kompromitujacy wyglaszajac takie tezy o innych ludziach.
  • ~:)
    (2012-05-03 17:59)
    lepiej byc uśmiechniętą, zadowoloną z życia kluseczką, niż wiecznie skrzywioną, chudą laseczką
  • ~kontakton
    (2012-05-03 17:35)
    Proponuję mu ...żeby lepiej się powiesił...jak ma tak z tym żyć
  • ~jadżka.
    (2012-05-03 17:26)
    p lis na łyski mnie nie stac to zlopie piwo. na wykwintne zarcie mnie nie stac to zrę salceson , parówki i biały chleb. myslisz lisie ze nie zarłbym shusi, i innych smakołyków. czy ty chłopie masz wszystkich w domu?
  • ~norbert
    (2012-05-03 16:47)
    a teraz zapuszczony warchlak
  • ~bibi
    (2012-05-03 15:36)
    i taki zostałeś pajacu
  • ~vh
    (2012-05-03 13:32)
    jak sie nazywa zawod ktory uprawia pan Tomasz Lis?

    odpowiedz: lisodup
  • ~Miroslaw 157
    (2012-05-03 12:04)
    Kretynowi pomylila sie ,dziedzina w ktorej chce startowac .Lisie nie wymagamy od ciebie bys startowal na wybiegu ,dla modeli.Popracuj nad zmianami wewnatrz ,tam naprawde masz co poprawiac .Gdybym nazwal cie knurem mentalnym obrazilbym knura .Jestes kwintesencja tego co w dziennikarstwie najgorsze.Przy okazji udalo ci sie obrazic kilka osob ,z ich szerokosciami para pRezydencka na czele.Ciekawy jestem reakcji kalisza ,gdy zaprosisz go do swego programu.Knur mentalny kontra knur medialny.
  • ~joan
    (2012-05-03 11:45)
    Dla mnie - czy Lis gruby, czy chudy - nie ma różnicy. I tak to dziennikarskie 0!
  • ~~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2012-05-03 10:27)
    nic się nie zmienił więc z czym walczyć? Nadal obleśny knur