Pudzian zdominował już zawody Strongman, teraz rozpycha się łokciami w MMA. Okazuje się jednak, że mimo napiętego grafika wystarcza mu czasu, aby zadbać o swoje życie towarzyskie. W trakcie programu „Kawa czy herbata” Pudzianowski przyznaje, że ma sporo kłopotów z fankami, zwłaszcza z tymi, które podszywają się pod jego byłe dziewczyny. „Kobiety są czasami natrętne i potrafią tak dać w kość, że odechciewa się wszystkiego”  - wyznaje Mariusz.

 
>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>
 

Widzowie TVP niestety nie dowiedzieli się jaki jest ideał partnerki Mariusza, natomiast prowadzącym udało się wyciągnąć informację o kobietach, które wzbudzają w nim największy lęk. Pudzian odpowiedział, że boi się natarczywych i… większych od niego.

"Dominator" dobrze odnajduje się w roli singla, jednak jak sam stwierdza nie jest to proste. Na co dzień brakuje mu towarzystwa i chociażby zwykłego obiadu przygotowanego przez bliską osobę. Przyznaje, że nie broni się przed obiadami u mamy, jeśli jest naprawdę głodny wychodzi do restauracji, a w domu ma za to święty spokój.