• ~matka polka
    (2015-06-15 08:26)
    to maciory nie matki. takie rzeczy robi sie prywatnie dyskretnie w cywilizowanych krajach. nie zycze sobie oglodac tego na ulicach.
  • ~czepiajew
    (2015-06-15 01:15)
    feministki uważają facetów za debili a mimo to pytanie : o co właściwie chodzi ?
    codziennie słychać wrzaski organizacji kobiecych/feministycznych o przedmiotowym traktowaniu, o przemycaniu treści poniżających kobiety pod pozorami edukacji, sztuki itd. publicznie przez gardło już nie przechodzi intymne nazewnictwo cielesnych damskich części, nie wspominając o stronie wizualnej.
    o co więc chodzi ? dla mnie kobiety mogą chodzić tylko z piórkiem w d..., przynajmniej w końcu faceci od najmłodszych lat oswajaliby się i zapoznawali z anatomicznymi szczegółami tabu żeńskiego rodu.
  • ~adelajda
    (2015-06-12 18:33)
    Karmienie to nie pokazówka , tylko piekny intymny, pełen miłości akt i nie powinien miec nić wspólnego z seksem.
  • ~Alkor
    (2015-06-14 09:46)
    to negliż nie karmienie a to różnica jest !!
  • ~ymca
    (2015-06-16 17:27)
    ~matka polka2015-06-15 08:26
    Uciekaj do garow i zamknij drzwi od kuchni!!!
  • ~wymiona na lawe
    (2015-06-25 09:52)
    No to jest bardzo odwazna mama. Czy my mamy tez sie tak odwazyc? Rozbierzmy sie , matki -Polki, siadzmy na lawkach I dalej odwaznie karmic piersia. Bo to przeciez nasza macierzynska powinnosc karmic na golasa nasze pociechy. NIech nawet juz beda I 4 letnie. Taka sie moda zrobila na to karmienie piersia, ze nie wypada nie karmic. I jak widac, koniecznie na golasa I najmodniej az do momentu, kiedy pociecha osiagnie pelnoletniosc. Podobno rosna zdrowiej I modrzej? Mam w rodzinie takiego karmionego piersia do wieku kilku lat. NIestety, debil. Ledwo podstawowke zrobil. Chyba to karmienie niekoniecznie podnosi IQ ? NO, chyba ze karmimy na golasa.
  • ~agi
    (2015-06-26 20:40)
    adelajda, Tobie sie to kojarzy z seksem?? zastanow sie nad soba. Ladne zdjecia, nie epatujace nagoscia, fajne bobasy - nie widze w nich nic zlego. calkiem sie to przyjemnie oglada